تابلو ها و علائم ویژگی ها و کاربرد ها : هم اکنون در جای جای شهر ها میتوانیم ببینیم که چطور از علامت ها و نوشته های تبلیغاتی بصورت مدرن استفاده می شود. دیگر این علایم جزو جدایی ناپذیری از زندگی ما شده است این علایم بصورت مختلفی از متریال ها در همه خیابان های شهر پر شده است و می توانیم ببینیم که چطور هر کسب و کار از این علامت ها برای معرفی کار خود استفاده میکنند.

هدف از این تابلو ها و علایم چیست؟

به طور معمول، نشانگرها به دنبال اهداف مشترک هستند: ترویج، شناسایی، ارائه اطلاعات، راهنمایی یا افزایش آگاهی ایمنی. اجازه دهید ما را گسترش دهیم:

تبلیغات و بازاریابی

تابلو ها و نشانه ها اغلب برای تبلیغات و بازاریابی توسط شرکت ها یا سازمان ها استفاده می شود. در حالی که در حین تبلیغات، ممکن است در ابتدا خود را به عنوان راه حل واضح برای شرکت معرفی کند، نشانه های دیگری نیز وجود دارد که می توان برای این منظور استفاده کرد. دیگر راه حل های نشانه گذاری در فضای باز و سرهم کردن ساختمان یک راه جایگزین و موفق برای تبلیغ نام تجاری است.

مشتریان را جذب کنید

درواقع، تابلو ها و نشانهای مغازه (داخل و خارج) می تواند مشتریان را به یک شرکت و یا مغازه جذب کند. برای جلب مشتریان رهگذر ، نوع نمایش تابلو ها و علایم می تواند در ایجاد کنجکاوی و تشویق مشتریان به سرمایه گذاری در مغازه یا شرکت ترغیب کند.

لایت باکس کریستالی

شناخت

به سادگی، علامت های تجاری و تابلو های تبلیغاتی اغلب برای کمک به افراد برای شناسایی مکان یا نام تجاری طراحی شده اند. به عنوان مثال، علائم به ما کمک می کنند تا مشخص کنیم که کدام مسیر میتواند ما را به مقصد برساند.

علائم راهنمای شهری و بین راهی

جهت

نشانه های جهت دار برای مکان های وسیع مانند مراکز خرید، بیمارستان ها و شرکت ها ضروری است. با استفاده از این علائم، بازدید کنندگان یا مشتریان کمتر از دست می روند که کمک می کند تا از وضعیتی که می تواند به شدت در کسب و کار منعکس شود جلوگیری کند. نشانه های جهت دار نیز می تواند برای رویدادهای در فضای باز در مقیاس وسیع مانند جشنواره ها یا مکان هایی که ساختمان ها یا ورودی های مختلف وجود دارد مفید باشد.

علائم بهداشتی و ایمنی

نشانگرهای بهداشت و ایمنی یکی از ابزارهای اصلی برقراری ارتباط اطلاعات بهداشتی و ایمنی است. آنها را می توان در مکان هایی مانند محل کار، مهد کودک، مدارس و ادارات یافت. علائم اطلاعات و هشدارها را در مورد خطرات یا تهدیداتی که برای ایمنی ضروری هستند ارائه می دهد.

پرتابل و لمپوست بنر
پرتابل و لمپوست بنر

ظاهر

در نهایت، تمام نشانه ها الزاما اهداف آشکار نیست! گاهی اوقات علامت می تواند به سادگی برای افزایش ظاهر کلی یک فضای یا محیط اطراف آن مورد استفاده قرار گیرد.

در اینجا در اکتینک ما تجربهی بی نظیری برای تولید علامتهای تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمانها داریم. پروژه های گذشته شامل حلقه های المپیک برای لندن 2012، نمایشگاه های معماری در Soho و نمادهای شرکت در هیئت مدیره آمبولانس لندن است. علاوه بر این، ما طراحی و تولید راه حل های نشانه سفارشی، آگهی های تبلیغاتی و پیچ و تاب های ساختمانی. امروز برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد طیف گسترده ای از راه حل های نشانه های ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button