طراحی و ساخت تابلو و بیلبورد های بستنی میهن

  1. خانه
  2. پروژه های برتر
  3. طراحی و ساخت تابلو و بیلبورد های بستنی میهن
ساخت تابلو بستنی میهن

از طراحی و اجرای تابلو های میهن تا نصب بر روی محل مورد نظر زیر نظر رسا سروش

این تابلو ها اغلب به صورت تابلو فلکسی که در سر در مغازه ها میتوانید مشاهده بفرمایید اجرا شده است. تابلو های بیلبورد میهن که توسط نصابان حرفه ای و کارکشته رسا سروش اجرا شده است را می توان در جای جای کشور دید.

طراحی و اجرای بیلبورد های شرکت بستنی میهن نیز از پروژه های برتر رسا سروش میباشد.

پروژه تابلوهای شرکت لبنیات میهن

شرکت لبنیات میهن با قدمتی بیش از 40 سال یکی از محبوب ترین برند ها در زمینه لبنیات و بستنی می باشد. تبلیغات بیلبوردی یکی از روش هایی است که شرکت میهن برای معرفی برند و کسب و کار خود استفاده کرده است. پروژه تابلوهای شرکت لبنیات میهن پروژه ای مستمر در تبلیغات شرکت میهن بوده است .
بخش تبلیغات شرکت میهن، از افراد مشهور در پروژه تابلوهای شرکت میهن نیز استفاده کرده که شایان ذکر است که دستمزد بالایی بابت این تبلیغات در نظر گرفته شده که به برخی از این افراد اشاره می کنیم

تابلو فلکسی چیست؟

در واقع فلکس متریال تابلوهای فلکسی می باشد. تابلوهای فلکسی نورپردازی هم دارد. این تابلوها زیبا و پر کاربرد هستند و از این رو مقرون به صرفه است که می توان رویه فلکس آن را به راحتی تعویض کرد . این ویژگی متمایز این نوع تابلوها باعث می شود که در صورت تمایل طرح تابلوهای فلکسی را تغییر داد و بتوان با هزینه ای مناسب طرح تابلو را بروز کرد.

انواع تابلو فلکسی:

تابلو فلکسی فیس : این مدل شامل دو عدد فریم می باشد. ⦁ تابلوی تک فریم: این مدل شامل یک فریم می باشد که از پروژکتور برای نور دادن استفاده می شود که از لحاظ هزینه مناسب تر است. چه روکش هایی در تابلو فلکسی استفاده می شود؟ این روکش ها به دو صورت روی کار نصب می شوند؟ ⦁ سپری کلیپسی ⦁ پرچی

تفاوت تابلو بنر و فلکسی

تفاوت اصلی بین تابلو بنر و فلکسی این است که نور از فلکس عبور می کند ولی بنر توانایی عبور نور از خود را ندارد. در پروژه تابلوهای شرکت لبنیات میهن آنهایی که به نور از پشت نیاز ندارند، از بنر استفاده می کنند که توسط پروژکتور این نور تامین می شود. دستگاه چاپ نقش مهمی در کیفیت چاپ دارد. یعنی اگر کیفیت بنر شما عالی باشد ولی دستگاهی که کار چاپ کار شما را انجام میدهد، کیفیت پایینی داشته باشد، عملاً پروژه شما کیفیت مطلوب را نخواهد داشت. پس اگر می خواهید که کیفیت کار در تابلوهای بنری بالا باشد، باید هم از بنر با کیفیت و هم دستگاه چاپ با کیفیت استفاده کنید. این نکته را هم توجه داشته باشید که چاپ فلکسی بخاطر لامپ مهتابی داخل تابلو کمی تیره تر از بنر می باشد.

مراحل ساخت تابلو فلکسی

گام اول: طرح های تابلو توسط طراح و طبق خواسته مشتری و با استفاده از نرم افزار فوتوشاپ طراحی و تکمیل می شود.
گام دوم: بعد از اتمام طراحی، این طرح توسط دستگاه های چاپ روی متریال فلکسی چاپ می شود.
گام سوم: قابی از نوع پروفیل تهیه و فلکسی بر روی آن پیاده می شود.
گام آخر: آخرین مرحله نورپردازی است. در این روش تبلیغاتی تابلو فلکسی تامین نور توسط مهتابی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button