امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی به تابلو یا بنر­های قیمت در رستوران، طلا­فروشی، صرافی، فست ­فود یا کافی ­شاپ، مواد­غذایی مانند: گوشت، مرغ­ و لبنیات نیست­ و می توان از تابلو­های لیست قیمت دیجیتال استفاده کرد. در گذشته برای ارائه قیمت به مشتری ناچار بودند که قیمت را به صورت زبانی به مشتری بدهند.

بعد از گذر زمان­ و افزایش تعداد مشتری دیگر صاحبان کسب ­و­کار خسته­ و پاسخگوی مشتریان نبودند بعد از آن قیمت کالا را برروی تخته های و­ایت برد نوشتند که این روش تاثیر منفی بر روی مغازه می گذاشت. همچنین  برای مشتر­یانی که به دنبال زیبایی بودن جذابیتی نداشت. به همین دلیل تولید کنندگان تابلوهای تبلیغاتی­ و متخصصان اقدام به طراحی­ و تولید تابلو­های منو قیمت دیجیتال برای انواع فروشگاه­ها کردند؛ از این رو توانستند افراد مشکل پسند­و کسانی که به دنبال ایده ­های مدرن بودن را راضی نگه دارن.

خوشبختانه استقبال صاحبان کسب­ و­کار از این تابلوها بی­نظیر بود­و این تابلوهای لیست قیمت دیجیتال کاربرد­های زیادی دارند؛ که قیمت را از حالت گفتاری­ و نوشته تبدیل به حالت مدرن­ و دیجیتالی کردند که با توجه به متغیر بودن قیمت­ ها می توان با یک کنترل یا حتی تلفن همراه قیمت­ ها را تغییر داد­و دچار مشکلی نشد.

با ورود به فروشگاه، این تابلو در­دید مشتریان قرار می گیرد و علاوه بر این که نظم کاری­ و قیمت پرستیژ به مشتریان می دهد، دیگر احتیاج به استخدام نیرو جهت رسیدگی ب سوالات قیمت مشتریان نیست. اگر به دنبال خرید این تابلو هستید لازم است بدانید که در این نوع تابلوها نمایشگر آن از سون­ سنگنمت استفاده می کنندو برای راه اندازی آن سون سنگمنت ها به مادربورد، گیرنده، منبع تغذیه مناسب، ریموت نیاز داریم.

طراحی و ساخت تابلو منو قیمت دیجیتال تعاونی 15 تی بی تی ترمینال غرب
تابلو لیست قیمت دیجیتال

از کجا می توان تابلوهای منو قیمت دیجیتال را تهیه کرد؟

تولید کننده­ های بسیاری در کشور اقدام به طراحی­ و تولید این تابلو­ها کردند، اما اگر تمایل دارید که تابلو منوی قیمت دیجیتال را برای هر کسب­ و­کاری با کیفیت خرید کنید ­و بعد از آن خدمات پس از فروش را دریافت کنید؛ از مجموعه رسا سروش مجری ساخت تابلو های لیست قیمت دیجیتال میتوانید کمک بگیرید. این مجموعه تابلو قیمت را بر­اساس‌ نیاز مشتری طراحی­ و می سازد. همچنین مشاوره استفاده­ و آموزش از این محصول را هم به مشتری ارائه می نماید.

تابلو منوی قیمت دیجیتال ( لیست قیمت دیجیتال )

کاربردهای تابلو لیست قیمت دیجیتال چیست؟

بعضی از کسب­ و ­کا­رها برای معرفی خدمات­ و قیمت کالا­ها از تابلوی منو استفاده میکنند. با این کار مشتریان به راحتی ­و بدون سوال سفارش خود را ثبت می کنند، امروزه تابلوهای منو در مکان های مختلف مانند موارد زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

 *شرکت­ ها­ و سازمان های عمومی‌ و خصوصی

*فروشگاه ­ها­و مراکز خرید

*فرودگاه­ ها­و امکان عمومی

*بیمارستان ­و مراکز درمانی

*صر­افی ­­و طلا فروشی

طراحی و ساخت تابلو منو قیمت دیجیتال تعاونی 15 تی بی تی ترمینال غرب
طراحی و ساخت تابلو منو قیمت دیجیتال تعاونی 15 تی بی تی ترمینال غرب

روش­های تغییر قیمت در تابلو­منو دیجیتال

روش اول:

با استفاده از گوشی: در این روش شما از طریق بلوتوث می توانید به تابلو وصل شوید­ و با نرم افزاری که در موبایل شما نصب می شود؛

تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.

روش دوم:

ماژ­و­ل دستی: در این روش یک دستگاه مانند ماشين ­حساب برای تغییرات شما ارائه می شود­و شما می توانید تغییرات را به طور دستی تغییر دهید.

روش سوم:

با استفاده از کامپیوتر: در این روش نرم­ افزار در کامپیوتر نصب می­شود ­و توسط رابطی که در تابلو ­و کامپیوتر وجود دارد نمی­توانید اطلاعات به شکل مورد نظر تغییر داد.

قیمت ساخت تابلو لییست قیمت دیجیتال:

 قیمت دیجیتال بستگی به بدنه، جنس ال ای دی، تعداد ماژول، نوع قاب­ و جنس، صفحه محافظ پلکسی، کنترل­و نحوه اجرای آن بستگی دارد.

طراحی و ساخت تابلو منو قیمت دیجیتال تعاونی 15 تی بی تی ترمینال غرب
طراحی و ساخت تابلو منو قیمت دیجیتال تعاونی 15 تی بی تی ترمینال غرب

قابلیت­ ها­و ویژگی های تابلو منو قیمت دیجیتال:

*می توان نور این تابلو را از زاویه دید مناسب تنظیم کرد.

*میتوان سایز­های مختلف تابلو را سفارش داد.

*این تابلو حاوی قاب­های رنگی از جمله رنگ­های استیل، نقره ای، طلایی­ و مشکی می باشد.

*این تابلو می تواند قیمت را تا چند رقم به نمایش بگذارد.

*قابلیت تغییر آنی قیمت با استفاده از گوشی سیستم و کنترل.

*اطلاعات ذخیره شده با قطع برق از بین نخواهد رفت.

*می توان علاوه بر قیمت پیغام­ های فارسی،  انگلیسی، انیمیشن، طرح های گرافیکی، دما، تاریخ و ساعت را به اشتراک گذاشت.

*نصب سریع ­و آسان

*قابلیت تغییر­و کم مصرف بودن

*زیبا­و شکیل بودن آن نسبت به تابلو­های دست­ نویس

*طراحی­ و ساخت دلخواه

*انواع پلن­­ های نمایشی

*بهترین مواد اولیه مصرفی درساخت

مشخصات فنی تابلو لیست قیمت دیجیتال:

بدنه اصلی این تابلو از چوب ساخته شده است، صفحه نمایشگر این دستگاه از ال ای دی است؛ که یک صفحه محافظ هم بر روی آن به کار گذاشته شده تا در برابر آسیب دیدگی مقاوم باشد. قاب تابلو منو قیمت دیجیتال می تواند با توجه به طرح دلخواه شما با رنگ های مختلف­ و استفاده متریال­ های مدرن­و با کیفیت طراحی­ و ساخته شود.

طراحی و ساخت تابلو منو قیمت دیجیتال تعاونی 15 تی بی تی ترمینال غرب

مدل­های تابلو لیست قیمت دیجیتال:

مدل یکپارچه: در این تابلو عنوان­ های دلخواه با هر­نوع ­و رقم می‌توانید به صورت یکجا به نمایش بگذارید.

مدل استاندارد ۵ عنوان: شما در این مدل می توانید ۵ عنوان را در یک فریم جای دهید­ و با کنار هم قرار گرفتن این فریم ­ها تابلو لیست قیمت دیجیتال شکل می گیرد.

فهرست
Call Now Button