نصب و تعویض انواع روکش و روشنایی تابلو

  1. خانه
  2. نصب و تعویض انواع روکش و روشنایی تابلو

امروزه به دلیل رقابت در بازار خرید و فروش بسیاری از جنس‌ ها باید یک روش مطمئن را برای نمایش بهتر شغل خود انتخاب کرد که یکی از این روش‌ ها استفاده از خدماتی است که تابلوسازها در اختیار مردم قرار می‌دهند.

یکی از راه‌های تبلیغاتی که برای نمایش بیشتر مشاغل به کار می‌رود استفاده از تابلوهای تبلیغاتی مختلف است که این تابلوها از جنس‌ های مختلفی تولید می‌شوند و در رنگ‌ها و طرح و ابعاد گوناگونی قابل ساخته شده هستند. بستگی به اینکه مشتری بخواهد تا چه حدی هزینه کند انتخاب تابلوها با هم تفاوت دارد و برخی از تابلوها با قیمت ارزان و برخی دیگر بسیار گران به فروش می‌ رسند.

انواع تابلوی تبلیغاتی را در خارج و یا داخل مغازه قرار می‌دهند و نسبت به نوع تابلو دارای ابعاد مختلفی هستند به این صورت که تابلوهای کوچک بیشتر درون مغازه و برای مخاطبان داخل مغازه قابل رویت هستند و تابلوهای بزرگ‌تر که برخی از آن‌ها دارای پردازش نور هم می‌باشند در خارج از مغازه نصب می‌ شوند.

برخی تابلوها به صورتی ساخته می‌ شوند که یک بنر روی یک چهارچوب فلزی قرار می‌ گیرد و داخل آن از پردازش نور استفاده می‌ شود که با استفاده از لامپ‌ های ال‌ ای‌ دی و اس‌ ام‌ دی این نورپردازی‌ ها انجام می‌ شود. برای نصب و یا تعویض انواع روکش تابلوهای تبلیغاتی باید در زمان مشخصی اقدام شود تا تابلو بتواند جلوه بهتری داشته باشد و مخاطب را جذب کند. در این مقاله می‌خواهیم اطلاعاتی درباره نصب روکش تابلو، تعویض روکش تابلو، تعویض و نصب روشنایی تابلو اطلاعاتی در اختیار شنا قرار دهیم تا با اطلاعات بیشتری انواع تابلوها را سفارش و خریداری نمایید.

تعویض روکش تابلو
تعویض روکش تابلو

تعویض انواع روکش تابلو

روکش تابلو می‌ تواند بنر و یا چاپ فلکسی باشد که روی تابلو قرار می‌گیرد و روی این بنر باید اطلاعات کافی برای مخاطب نمایش داده شود. گاهی اوقات پیش می‌آید که کیفیت بنر و فلکسی کاهش پیدا می‌کند و این به دلایل مختلف جوی، وجود گرمای شدید و یا باد است که ظاهر روکش تابلو را نامطلوب می‌سازد و نیاز به تعویض آن است.

در این زمان شرکت‌ های تابلوسازی ابتدا تابلو را از بالای مغازه پایین می‌آورند و روکش را از تابلو جدا می‌کنند سپس نوبت به جایگزینی روکش جدید می‌رسد که باید دقیقاً در ابعاد روکش قبلی ساخته شده باشد و آن رو روی تابلو نصب می‌کنند و سپس تابلو را در بالای مغازه و محل قبلی نصب می‌کنند. تعویض روکش کار دشواری نیست اما به دست افراد غیرمتخصص کار دشواری می‌شود و باید حتماً افراد تابلوساز که در این زمینه تجربه کافی دارند این کار را انجام دهند.

نصب و تعویض روشنایی تابلو

همانطور که توضیح دادیم در برخی از تابلو ها از پردازش نور برای جلوه‌ی بیشتر حروف و نوشتار استفاده می‌شود که نصب روشنایی باید توسط افراد متخصص به شرکت‌های تابلوسازی انجام گیرد. آن‌ها می‌توانند با نصب دقیق و سریع انواع لامپ‌ها، پردازش بهتری برای تابلو به وجود آورند.

 به‌ طورکلی مدار الکتریکی که در داخل تابلوها قرار دارد باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا زمان زیادی را به شکل اولیه باقی‌ مانده و صاحب تابلو نیازی به تعویض پردازش نور آن نداشته باشد اما پس از زمان‌ های زیادی که تابلو مورداستفاده قرار می‌گیرد برخی از لامپ‌ها عمر خود را از دست می‌دهند و نیاز به تعویض آنها پیدا می‌شود که این کار باید توسط شرکت‌های تابلوسازی انجام گیرد. برای این کار ابتدا تابلو از بالای مغازه به پایین آورده می‌شود و از طریق مکان مشخصی به داخل تابلو دسترسی پیدا می‌کنند و لامپ‌هایی که نیاز به تعویض دارند را تعویض کرده و مدار را بررسی می‌کنند تا تمامی لامپ‌ها به‌درستی روشن شوند.

نصب و تعویض لامپ‌ها زمان زیادی را نیاز ندارند اما طراحی برخی پردازش‌ها که باید در اطراف حروف باشد نیاز به زمان زیادی دارد که تولیدکننده تابلو بتواند لامپ‌ها را در محل دقیق خودشان قرار دهد و نور به صورتی به وجود آید که دقیقاً کلمات را برای همگی نمایش دهد و از فاصله دور بتوان کلمات را خواند. اینکه تمامی لامپ‌ها به‌درستی کار کنند بسیار مهم است.

تابلو سازی و انواع تابلو

در کشور ما انواع تابلو‌ها باهدف تبلیغ در مکان‌های مختلفی نصب می‌ شوند و تابلو سازی یکی از مشاغلی شده که از درآمد خوبی بهره‌مند شده است زیرا هر شخصی که دارای یک شغل می‌باشد در مرحله اول باید برای محل کار خود یک تابلو را جهت نمایش بیشتر شغل خود استفاده کند که انواع گوناگونی دارند.

تابلو چلنیوم، تابلو کامپوزیت، تابلو استیل و.. در کشور از بازار فروش خوبی بهره‌مند شده‌اند و این تابلوها به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارند در بیشتر نقاط شهر قابل دیدن هستند. این تابلوها با ساختارهای مختلفی تولید می‌شوند و برای ساخت برخی از آن‌ها باید یک پردازش نور انجام شود به این صورت که در برخی از این تابلوها نور در اطراف و دورتادور چهارچوب تابلو قرار دارد و در برخی دیگر پردازش نور داخل چهارچوب قرار می‌گیرد تا تمام قسمت‌ها روشن شود و در برخی دیگر فقط قسمت‌های نوشتاری از پردازش نور برخوردار هستند که انتخاب هر یک از این موارد کاملاً سلیقه‌ ای می‌ باشد.

رسا سروش مجری تعویض روکش و روشنایی انواع تابلو ها

اگر می‌خواهید نصب و تعویض لامپ‌ های تابلو و تعویض روکش تابلوهای تبلیغاتی شما به‌ خوبی و باکیفیت و تضمین انجام شود کافی است از طریق سایت شرکت ما اقدام کنید تا همکاران ما نسبت به این امور، خدمات لازم را در اختیار شما قرار دهند و شما بتوانید با سرعت بالا این خدمات را دریافت کنید. شرکت رساسروش از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی آغاز کرده و امروزه یکی از شرکت‌های مطرح در سراسر کشور است که دارای یک کادر مجرب و کاردان می‌باشد و تمامی امور مربوط به تبلیغات را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

اگر قصد دارید از خدمات شرکت ما استفاده کنید می‌توانید با شماره‌های شرکت تماس بگیرد و از طریق همکاران ما، مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید و هرگونه مشکلی که در ارتباط با پردازش نور و روکش‌ های تابلوی خود دارید را با همکاران ما در میان بگذارید تا مشاوره لازم را جهت بررسی و رفع اشکال آن‌ها در اختیار شما قرار دهند. ما تمامی خدمات خود را با تضمین در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم.

فهرست
Call Now Button