تابلو های تبلیغاتی از قدیم وجود داشته است. در واقع ، باستان شناسان حتی شواهدی از آنچه که آنها معتقدند “بیلبوردهای قدیمی” هستند ، پیدا کرده اند که قدمت آنها به هزاران سال پیش باز می گردد. صرف نظر از سن یا محل زندگی شما ، تابلوهای تبلیغاتی تا زمانی که به خاطر می آورید بخشی از زندگی شما بوده اند. آنها آنقدر به یک قسمت مشترک از زندگی تبدیل شده اند که احتما ً وقتی آنها را می بینیم به آنها فکر نمی کنیم. با این حال ، برای تبلیغ کنندگان ، تابلوهای تبلیغاتی می توانند جزء ینفک هر کمپین یا استراتژی تبلیغاتی باشند.

تابلوهای تبلیغاتی هنوز امروزه استفاده نمی شوند فقط به این دلیل که برای همیشه وجود داشته اند. تبلیغ کنندگان هنوز هم از آنها استفاده می کنند زیرا نتیجه می گیرند. اثربخشی یک بیلبورد با بازده سرمایه گذاری (ROI) ، تعداد زیادی از مردم که به طور منظم آن را بر اساس مکان می بینند ، چقدر به یاد ماندنی است و چقدر احتمال ایجاد تبدیل یا فروش دارد ، اندازه گیری می شود.

اگرچه تابلوهای تبلیغاتی برای مدت طو نی وجود داشته است ، اما مطمئناً در طول سالها تغییر کرده است. امروزه بسیاری از شرکت ها استفاده از تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال را انتخاب می کنند. یک مثال عالی از قدرت و رواج بیلبوردهای دیجیتالی در میدان تایمز در شهر نیویورک. بسیاری از تابلوهای تبلیغاتی اگر نگوییم اکثر آنها در حال حاضر بیلبوردهای دیجیتالی هستند.

آیا هنوز در فکر این هستید که “چرا از تبلیغات تبلیغاتی برای تبلیغات استفاده کنیم؟” بیشتر بخوانید تا بفهمید چرا این رسانه تبلیغاتی واقعی هنوز مثل همیشه رایج است!

«آشنایی بیشتر با انواع تابلوهای مغازه و تبلیغاتی| تابلوسازی»

چرا از تابلو ها برای تبلیغات استفاده کنیم؟

پاسخ این سوال باید واضح باشد. با این حال ، این نیز بسیار جنبه ای دارد و احتما ً از آنچه فکر می کنید بسیار ظریف تر است. تبلیغات بیلبورد برای هدف قرار دادن مخاطبان خاص ، باعث قرار گرفتن در معرض مکرر ، جلب توجه افرادی که ممکن است مایل به تبلیغ در آنها نباشند و موارد دیگر است.

بیلبوردها بازاریابی هدفمند جغرافیایی را مجاز می دانند.

یکی از مهمترین مواردی که هنگام تدوین استراتژی بازاریابی باید به آن توجه کنید ، مخاطبان هدف شما هستند. شما می خواهید مطمئن شوید که پیام خود را در حضور افراد مناسب دریافت می کنید. اگر موقعیت مکانی آجر و م ت دارید یا خدمات محدودی دارید ، نمی خواهید پول خود را برای تبلیغاتی که افراد خارج از منطقه شما را هدف قرار می دهند هدر دهید. همچنین می خواهید مطمئن شوید که افراد منطقه خدمات شما پیام شما را می شنوند. بیلبوردها به شما امکان می دهد در هر دو زمینه موفق شوید.

وقتی پیام خود را روی بیلبورد می گذارید ، می دانید که افراد وقتی پیام شما را می بینند کجا خواهند بود. می توانید به جاده ای که بیلبورد در آن است نگاه کنید و ایده خوبی از اینکه مردم با دیدن پیام شما از کجا می آیند و کجا خواهند رفت را بدست آورید.

جنبه مکان تابلوهای تبلیغاتی نیز به شما امکان می دهد در مورد بودجه خود استراتژیک باشید. تابلوهای تبلیغاتی در مناطق روستایی تر نسبت به آنهایی که در مناطق پر رفت و آمد شهری هستند ، ارزان تر خواهد بود. با این حال ، هنوز هم می توانید با هزینه کمتری به مخاطبان نسبتاً زیادی برسید.

تمرینات تکراری در برخی پیام ها برخی از پیام ها برای تابلوهای تبلیغاتی بهتر از پیام های دیگر هستند. مردم به طور مرتب از تابلوهای تبلیغاتی رانندگی می کنند ، اما تمایل دارند به سرعت از آنها عبور کنند مگر اینکه این منطقه به دلیل ترافیک زیاد شناخته شده باشد. پیامهایی که به راحتی هضم و قابل اجرا هستند ، به ویژه موثر هستند.

امروزه مردم از لحظه بیدار شدن تا سر خود به بالش در شب غرق در تبلیغات هستند. اما مردم همچنین راه های بیشتری برای جلوگیری از درگیر شدن با تبلیغات دارند ، وقتی تبلیغات در تلویزیون ظاهر می شود ، به تلفن خود نگاه می کنند و می توانند از برنامه ها برای مسدود کردن تبلیغات از تلفن خود استفاده کنند. در چنین محیطی ، چگونه مطمئن می شوید که مردم به تبلیغات شما توجه می کنند؟

جایی وجود دارد که مردم باید چشم خود را به دنیای اطراف خود معطوف کنند ، و آن زمانی است که در ماشین خود هستند. اگر واقعاً می خواهید مردم به تبلیغ شما توجه کنند ، باید هنگام ترافیک آنها را جذب کنید. بیلبوردهای استراتژیک با ایده های مناسب تبلیغات در فضای باز به شما این امکان را می دهند.

تابلوهای تبلیغاتی به دلیل حضور فیزیکی خود جایگاه منحصر به فردی را در چشم انداز تبلیغات به خود اختصاص داده اند. آنها مانند تبلیغات رادیویی ، تلویزیونی و اینترنتی زودگذر نیستند. آنها در کنار جاده ایستاده اند و پیام آنها بر روی یک بوم غول پیکر نقش بسته است. در بیلبورد قدرتی وجود دارد که سایر ابزارهای تبلیغاتی نمی توانند آن را بازسازی کنند.

تبلیغات بیلبورد یک راه حل جادویی برای هر نیاز بازاریابی نیست ، اما در صورت استفاده صحیح می تواند کارهایی را انجام دهد که هیچ روش دیگری نمی تواند. اگر پیامی واضح و قابل اجرا دارید که می خواهید به مخاطبان اسیر منتقل کنید ، ممکن است یک بیلبورد تنها چیزی باشد که به آن نیاز دارید.

همانطور که چندین بار گفتیم ، تبلیغات بیلبوردی نیز می تواند یک روش تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه باشد. با آن پول زیاد ، می توانید با همان مقدار پول بیشتر از هر رسانه دیگری به تبلیغات خود توجه کنید. همچنین می توانید مکان ، طرح ، اندازه و نوع بیلبورد خود را متناسب با بودجه و نیازهای خاص کسب و کار خود سفارشی کنید.

چه زمانی شرکت ها باید استفاده از تبلیغات بیلبوردی را در نظر بگیرند؟

اگر فکر می کنید تبلیغات بیلبورد فقط برای شرکت های بزرگ مناسب یا مقرون به صرفه است ، دوباره فکر کنید.

طیف وسیعی از اندازه ، موقعیت مکانی و گزینه های قیمت تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد و مزایایی که تبلیغات بیلبورد ارائه می دهد نه تنها برای شرکت های بزرگ مفید است.

کمپین های بیلبوردی ، می تواند به مارک های جدید محلی کمک کرده و مشتریان خود را از وجود آنها آگاه کند ، در حالی که شرکت های بزرگ می توانند از بیلبوردها برای ارتقای آگاهی از نام تجاری استفاده کنند.

ترکیب رسانه ای تبلیغاتی شما باید توسط مخاطبی که سعی می کنید به آن دسترسی پیدا کنید تعیین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button