انتخاب تابلو تبلیغاتی یا تابلو سازی با چوب ترمو یک انتخاب هوشمندانه است. ترموود یک ظاهر چوبی، مدرن و کلاسیک را برای مکان کسب و کار شما به ارمغان می‌آورد.

تابلو چلنیوم استیل ترمو وود حروف برجسته
تابلو استیل گالری مانتو میرداماد ترمو وود

تبلیغات با چوب ترمو یا بیلبورد؟

ترموود یک نوع چوب با مقاومت بسیار بالا است که اکثر اوقات از آن برای تابلو‌ سازی استفاده می‌کنند. صاحبان کار برای تبلیغات تجارت خود از روش‌های متفاوتی از جمله بیلبورد، سمپلینگ، تابلو‌بنری، چاپ بنر و… استفاده می‌کنند. اما تابلو‌سازی با چوب ترمو یک روش کاملاً جدید و مدرن است که زیبایی‌های خاص خود دارد.

ترموود انتخابی سالم و ایمن از نظر محیطی

مواد خام برای ترموود از کاج و صنوبر با کیفیت برتر از جنگل‌های با مدیریت مسئولانه تهیه می‌شود. از آنجایی که هیچ ماده شیمیایی مضری در طول فرآیند تصفیه اضافه نمی‌شود، ترموود فقط حاوی مواد تجدید‌پذیر است. این موضوع ترموود را نیز به راه‌حلی عالی برای یک تابلو زیبا فراهم می‌کند.

برتری چوب ترمو رنگ شده نسبت به چوب معمولی

تمام محصولات چوبی یک ماده طبیعی هستند و بنابراین تحت تأثیر شرایط آب و هوایی قرار می‌گیرند. اشعه ماوراء بنفش رنگ را در تمام گونه‌های چوب بدون توجه به تغییر آن‌ها محو می‌کند. زمستان‌های مرطوب و سرد که به تابستان‌های گرم‌تر تبدیل می‌شوند، باعث می‌شوند روکش‌های چوبی معمولی در مقایسه با چوب ترمو خم شوند و ترک بردارند.

برای روکش چوب نرم رنگ شده معمولی، یکی از معمول‌ترین مسائل، خروج رزین از چوب است. چوب ترمو این مشکل را ندارد زیرا در طی فرآیند گرمایش رزین از چوب جدا می‌شود. بنابراین، انتخاب چوب ترمو برای روکش رنگ شده، گزینه‌ای بادوام‌تر و کم هزینه‌تر است. برخلاف اشباع شیمیایی، اصلاح حرارتی چوب را در سرتاسر، نه فقط سطح بیرونی، تقویت می‌کند. نتیجه تخته‌هایی است که در دراز مدت پایدار و بادوام هستند.

برای اینکه چوب ترمو به نسبت رطوبت‌ایده‌آل برسد، باید چند روز در فضای باز یا داخل خانه که در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد، ر‌ها شود. رنگ سطح را می‌توان با پردازش تخته‌ها با روغن چوب رنگدانه، موم، لکه چوب، رنگ یا لاک با محافظ UV حفظ کرد. پوشش‌هایی با محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش سطح چوب را از روشن شدن محافظت می‌کند و همچنین الگوی ساختار طبیعی ترمو را تقویت می‌کند. عملیات سطح را می‌توان بلافاصله قبل از نصب یا بلافاصله پس از نصب با اعمال یک لایه محافظ نازک بر روی چوب انجام داد.

ظاهر روکش ترموود

رنگ چوب ترموود تحت تأثیر دمایی که در آن قرار می‌گیرد، متغیر است. با توجه به تراکم‌های مختلفی که چوب نرم دارد، رنگ‌های آن نیز متفاوت است. اما هر چه دمای چوب بیشتر باشد، ترموود تیره‌تر می‌شود.

قیمت ترموود

ترموود به طور کلی ارزان‌تر از اکثر چوب‌های سخت است، و آن را به یک ماده بسیار مقرون به صرفه و محبوب برای اکثر صاحبان خانه و تولیدکنندگان تبدیل می‌کند. فرآیند تولید شامل هیچ گونه مواد شیمیایی نیست، به این معنی که تولید آن هزینه کمتری دارد.

تابلو سازی با چوب ترمو
فهرست
Call Now Button