تابلو پرتابل تبلیغاتی: امروزه تبلیغات از راه‌ های مختلفی انجام می‌شود که یکی از آن‌ها استفاده از تابلوها و بنرهای تبلیغاتی است که به شکل ثابت و یا در زمان مشخصی در یک مکان نصب می‌ شوند و پس از اینکه تبلیغ بازده خوبی داشت آن بنر جمع‌ آوری  می‌ شود و بنر جدیدتری جای آن را می‌ گیرد.

در این مقاله می‌خواهیم توضیحاتی درباره تابلو پرتابل تبلیغاتی برایتان توضیح دهیم تا با این تابلوها بیشتر آشنا شوید. شاید شما بارها این تابلوها را درون پیاده‌رو و در سطح شهر و خارج از آن مشاهده کرده باشید اما اسم دقیق آن را ندانید و امروز با خواندن این مقاله دقیقاً متوجه می‌شوید که تابلویی که چندین بار آن را مشاهده می‌کردید به همین نام اطلاق دارد.

تابلو پرتابل تبلیغاتی
تابلو پرتابل تبلیغاتی

پرتابل چیست؟

نوعی تبلیغ که برای استفاده بیشتر عابران درون پیاده‌ روها نصب می‌ شود و فقط برای تغییردادن تبلیغ کافی است بنر روی آن را عوض کرد و پایه آن ثابت می‌ باشد پرتابل است. پرتابل دارای وجهی با طول و عرض حداکثر شش متر است و به‌ صورت ثابت در یک مکان نصب می‌ شود و نصب آن‌هم توسط شرکت‌ های تبلیغاتی انجام می‌شود و سپس یک بنر روی آن قرار می‌گیرد که با استفاده از یک چرخ‌ دنده می‌ توان بنر را بالا و پایین کرد.

این تابلوها دارای بنرهایی هستند که از لیفه در اطراف آن‌ها قرار داده شده تا راحت‌ تر بتوان آن‌ها را جابجا کرد و بنر قدیمی جای خود را به بنر جدیدتر بدهد. گاهی اوقات پیش می‌ آید که این بنرها دچار پارگی می‌شوند در این زمان هم می‌توان با چاپ مجدد بنر آن را جایگزین قبلی کرد تا در زمان مشخص تبلیغات به‌صورت گسترده انجام شوند.

تابلوهای پرتابل تبلیغاتی، نوعی از تبلیغات بنری هستند که می‌ توان آن ها را در سایز بزرگ به صورت ثابت نصب کرد و هر زمانی لازم بود بنر آن را تعویض نمود. بنر نصب شده روی این پرتابل ها به وسیله یک چرخ دنده بالا و پایین می‌شوند. این بنرها به لیفه‌ ای یا داربستی نیز مشهورند زیرا باید برای نصب بنر دو سر آن لیفه شود تا لوله نگهدارنده بنر در آنها جا بگیرد و در نهایت روی پرتابل نصب شود.

سایز پرتابل تبلیغاتی

هر سازه تبلیغاتی باید در سایز مشخص خودش ساخته شود تا بازدهی خوبی داشته باشد. برای پرتابل هم به همین شکل است که معمولاً بنر قرار گرفته در آن در سایزهای سه متر و چهار متر وجود دارند و بیشتر از آن فضای جالبی به محیط تبلیغاتی نمی‌دهد. این تابلوها در پیاده‌ روهایی نصب می‌شوند که رفت‌ و آمد زیادی در آنجا وجود دارد و بیشتر مردم بتوانند آن تبلیغ و تابلو را مشاهده کنند.

یکی دیگر از دلایلی که سایز این پرتابل‌ ها را متوسط و کوچک می‌سازند این است که وزن زیادی نداشته باشند و برای افراد پیاده ایجاد خطر نشود زیرا ممکن است این تابلوها روی سر عابرین بیفتند و در اثر عوامل جوی ناپایدار خطرساز شوند.

معمولاً بنر نصب شده روی این پرتابل‌ها در سایز 3 متر در 4 متر می‌باشد. البته بهتر است کمی بنر کوچکتری را روی آن نصب کنیم تا به خوبی روی سازه قرار بگیرد. بهتر است از بنرهای مقاوم و انس بالا در این نوع تبلیغات استفاده شود تا در صورت ایجاد باد، طوفان، باران و برف به زودی دچار پارگی نشوند. زیرا وزن این بنرها زیاد است و اگر از بالا دچار پارگی شوند ممکن است به عابران پیاده صدمات جدی وارد کنند.

نکات مهم برای خرید این تابلوها

یکی از مهم‌ ترین نکاتی که در تهیه این تابلوها باید درنظر گرفته شود وزن تابلو می‌باشد که باید وزن کمی داشته باشد زیرا هم خطر کمتری دارد و هم با استفاده از مواد کمتری تولید می‌شود که باعث می‌شود وزن آن کمتر و قیمت کمتری داشته باشد.

امروزه همه افراد به دنبال راهی هستند تا با هزینه‌های کمتری تبلیغات خود را انجام دهند به همین دلیل است که از پرتابل‌ های ارزان‌ قیمت و کم‌وزن استفاده‌ های زیادی می‌شود و فروش خوبی در بازار دارند.

انواع تابلوی تبلیغاتی

تابلو سازی یکی از مشاغلی شده است که امروزه طرفداران زیادی دارد و بسیاری از افراد برای شروع یک شغل حتماً باید یک تابلو داشته باشند تا سردرب مغازه خود نصب کنند. تابلو مغازه باید کیفیت و دوام خوبی داشته باشد و چندین سال بدون عیب‌ و نقص و بدون خراب‌شدن به شکل اولیه خود باقی بماند. تابلوهای زیادی وجود دارند که برای تبلیغات در مکان‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گریند مانند تابلو چلنیوم و تابلو کامپوزیت و تابلو استیل که هم قیمت مناسبی دارند و هم دوام خوب آن‌ها باعث شده موردتوجه بسیاری از مشتریان قرار گیرند.

مزیت استفاده از تابلو پرتابل

یکی از مزیت‌ های مهم این تابلوها این است که طول عمر خوبی دارند و با یک بار نصب آن‌ها می‌ توانید در زمینه‌ های مختلفی تبلیغات خود را انجام دهید. برخی از شرکت‌ ها یکی از این تابلوها را خریداری می‌ کنند و در هر بار استفاده از این تابلو یکی از شرایط کاری خود را تبلیغ می‌کنند و با این کار مخاطبان بیشتر به دنبال این هستند که بدانند تبلیغ بعدی و بنر بعدی چه موضوعی را شامل می‌ شود که این خودش یک مزیت مهم است که یک راه تبلیغاتی بسیار موثر برای شرکت‌ ها ایجاد می‌شود که بتوانند در مدت‌زمان طولانی یک مکان مناسب را برای تبلیغات خود داشته باشند و دغدغه این وجود نداشته باشد که این بار در کجا تبلیغ کنیم و با داشتن چند عدد از تابلوهای پرتابل در سراسر شهر مکان تبلیغاتی بسیار گسترده‌ای را برای خودشان به وجود آورند.

ساخت تابلو پرتابل تبلیغاتی توسط مجموعه رساسروش

شرکت‌ های زیادی در زمینه تبلیغات و ساخت بنرهای مختلف و تابلوهای گوناگون مشغول هستند که یکی از معتبرترین آن‌ها رساسروش است. شرکت ما چندین سال است که زمینه ساخت انواع تابلوها مهارت کافی را به دست آورده است و برای مشتریان خود بهترین تابلوها را باکیفیت بسیار بالایی تولید می‌کند. شرکت ما از بهترین ابزارها و مواد برای تولید تابلوهای خود استفاده می‌ کند تا هم ایستایی و کیفیت خوبی داشته باشند و هم نصب آن‌ها را بادقت بسیار بالایی انجام می‌دهد.

نصب این تابلوها بسیار اهمیت دارد و باید دارای یک فک متحرکی باشند که کیفیت خوبی دارد و با چندبار جابجا کردن بنرهای مختلف این فک دچار مشکل نشود و این فقط به این موضوع بستگی دارد که از چه قطعاتی برای تولید این تابلوها استفاده شود و کیفیت خوبی داشته باشند

تضمین شرکت ما برای مشتریان خودش این است که شما پس از نصب تابلو پرتابل می‌ توانید از بهترین و مرغوب‌ ترین این تابلوها در اختیار داشته باشد و قیمت‌ های بسیار مناسبی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود. نصب این تابلوها توسط شرکت انجام می‌شود و به‌ سرعت می‌ توانید پس از خریدتان تقاضای نصب این تابلو را در محل موردنظرتان داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره سفارش و خرید انواع تابلوهای پرتابل با شماره‌های شرکت تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند و شما می‌توانید به شکل غیرحضوری سفارشتان را از طریق سایت ما ثبت کنید تا همکاران ما در زمانی کوتاه نسبت به تهیه و ساخت سفارش شما اقدام کنند.

اگر  پاسخ برخی سوالات خود را دریافت نکرده‌اید همین‌ الان با شماره‌های شرکت تماس بگیرید و اطمینان داشته باشید که رساسروش یکی از بهترین‌ها در ارائه انواع تبلیغات و ساخت تابلوهای پرتابل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button