سوالات متداول طراحی تابلو تبلیغاتی

چه متریالی برای تابلوی خود استفاده کنیم؟

انواع تابلو ها بستگی به مکان مورد نظر و نوع نمایش تابلو و تبلیغات دارد. ابتدا بایستی دید مکان داخلی است یا خارجی یا برای مثال استفاده از نور در مکان های داخلی ترکیب داخل فروشگاه یا مغازه را تحت تاثیر قرار می دهد یا خیر … برای مشاوره و راهنمایی حتما با شماره تماس کارشناس ما 09122281132 تماس حاصل فرمایید.

چه نوع فونت و طرحی مناسب فروشگاه و یا مغازه من است؟

فونت ها و طراحی های یک تابلو تبلیغاتی بسیار مهم هستند و در جذب مشتریان تاثیر بسزایی دارند. 

هر نوع صنفی می تواند یک نوع فونت خاص در طرح تابلو خود استفاده نماید برای مثال فونت های کلاسیک و ساده اکثرا در کسب و کار های بزرگ و سازمانی و یا اداری و عمومی استفاده می شوند و فونت ها و طرح های فانتزی در کسب و کار های کوچکتر مانند آرایشگاه ها گاری ها و … بکار می روند.

طرح نهایی تابلو من چگونه نمایش داده می شود؟

بسیاری از شرکت های طراحی و ساخت تابلو یک سری محصولات آماده را به شما ارائه می دهند که تنها با طرح های ازقبل آماده ساخته می شوند.

اما شرکت رسا سروش قبل از کار اجرا و ساخت تابلو یک طرح کانسپت ( طرح اولیه بصورت گرافیکی ) به شما ارائه می دهد که چگونگی نمایش تابلو شما را نشان خواهد داد.

برای ساخت و تکمیل یک تابلو تبلیغاتی چقدر زمان لازم است؟

بازه زمانی ساخت یک تابلو به مواردی همچون جنس متریال نوع طراحی و پیچیدگی تابلو می باشد.

حداقل زمان ساخت یک تابلو 7 روز کاری می باشد.

مدت ماندگاری تابلو ها چقدر است؟

ماندگاری تابلو ها نیز بستگی به جنس متریال استفاده شده در تابلو دارد و همچنین داخلی و خارجی بودن تابلو.

اما رسا سروش به شما این اطمینان را خواهد داد که متریال های مورد استفاده با ماندگاری بالا کیفیت خود را به این زودی ها از دست نخواهد داد.

قیمت ساخت یک تابلو تبلیغاتی چقدر تمام می شود؟

قیمت و هزینه هایی که منجر به ساخت یک تابلو می شود در بازار کنونی ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد به همین دلیل پیشنهاد می شود برای دریافت بروز ترین قیمت ها با کارشناس رسا سروش تماس حاصل فرمایید: 09122281132

فهرست
Call Now Button