سازه‌ های نمایشگاهی

  1. خانه
  2. سازه‌ های نمایشگاهی

سازه نمایشگاهی: امروزه تبلیغات از راه ‌های زیادی انجام می‌شود که یکی از آن‌ها استفاده از بنر می ‌باشد و نصب این بنر در مکان ‌های مختلفی قابل انجام است اما نیاز به یک قاب دارد تا ایستایی بهتری داشته باشد که در بیشتر موارد قاب آن را از اسپیس فریم تهیه می ‌کنند. در هر نمایشگاه غرفه‌ های زیادی وجود دارد که برای تبلیغات خود از تابلوهای مختلفی استفاده می‌ کنند و این تابلوها بیشتر به شکل بنرهایی هستند که درون یک فضا با نام اسپیس فریم قرار می ‌گیرند. در این مقاله می ‌خواهیم توضیحاتی درباره تابلو سازی و ایجاد بنرها در نمایشگاه ‌ها توضیحاتی را ارائه کنیم و بدانیم که اسپیس به چه فضایی گفته می ‌شود و چه کاربردی دارد.

سازه نمایشگاهی
سازه نمایشگاهی

اسپیس چیست؟

اسپیس نوعی سازه است که از اشکال هندسی که درون یکدیگر قرار می ‌گیرند و به هم متصل می‌ شوند تشکیل می ‌شود و این سازه برای کارهای مختلفی استفاده می ‌شود که یکی از آن‌ها برای ایجاد یک تابلوی تبلیغاتی است. اسپیس ‌ها در اندازه ‌های مختلفی قابل ساختن هستند و شرکت ‌های سازنده این اسپیس ‌ها باتوجه ‌به درخواست مشتری آن‌ها را به‌صورت افقی یا عمودی و به اشکال هندسی گوناگون و گاهی اوقات به ‌صورت منحنی می ‌سازند تا جلوه تبلیغات و تابلوها بیشتر باشد. اسپیس را باید روی زمین محکم کرد تا ایستایی قابل ‌توجهی داشته باشد و پس از نصب بنر روی آن جابجا نشود و می ‌توان آن را بالای غرفه و در مکان‌های مختلف نصب نمود.

از آنجایی ‌که این سازه ‌های فلزی با قیمت بسیار خوبی در اختیار مشتری قرار می ‌گیرد و سرعت ساخت آن‌ها بسیار  بالاست مورد توجه مشتریان زیادی قرار گرفته و بسیاری از افراد برای تبلیغات خود از ین سازه استفاده می‌ کنند. این اسپیس‌ ها فضایی را ایجاد می‌کنند تا مخاطب بیشتر جذب تبلیغ شود و از آنجایی ‌که طراحی اسپیس‌ ها تنوع بالایی دارند برای ایجاد قاب عکس در نمایشگاه‌ های عکس و تصویر هم مناسب هستند. این سازه‌ ها دارای مقاومت خوبی بوده و می ‌توانند چندین روز به شکل اول خود باقی بمانند و در بسیاری از نمایشگاه‌ ها شاهد این سازه‌ ها هستید.

به‌طورکلی سازه ‌های نمایشگاهی توسط شرکت ‌های مختلف و باتوجه‌ به سلیقه مشتری طراحی می ‌شوند و باید هزینه آن‌ها باتوجه ‌به ابعاد و ساختار سازه درنظرگرفته شود و این نکته هم بسیار اهمیت دارد که ساخت سازه بادقت بالایی انجام شود تا بنر تبلیغاتی کاملاً دقیق و اندازه روی سازه قرار گیرد.

تابلو سازی و سازه های نمایشگاهی

یکی از روش‌ های تبلیغات در بسیاری از شرکت‌ ها استفاده از تابلوهای مختلفی است که از جنس‌ های گوناگونی تولید می‌شوند. تابلو مغازه باید در اندازه مشخصی ساخته شود و بیرون از مغازه و سردرب آن قرار گیرد تا توجه مشتریان را به خود جلب کند. برخی از تابلوها با قیمت‌های مناسبی به فروش می ‌رسند و برخی دیگر نسبت به جنس ابزار و قطعات و همچنین طراحی پیچیده با قیمت بالاتری به فروش می ‌رسند.

برای مثال تابلو چلنیوم و تابلو کامپوزیت و تابلو استیل از آن دسته تابلوهایی هستند که به‌ صرفه می‌ باشند و از بازار فروش خوبی بهره‌ مند شده ‌اند. این تابلوها باتوجه‌ به تنوع در طراحی و رنگ و طرحی که برای تولید آن‌ها به کار می ‌رود می ‌توانند برای تبلیغات و نشان ‌دادن بیشتر شغل‌ ها مورد استفاده قرار گیرند و از ملزومات یک شغل به‌ حساب می ‌آیند.

کاربرد اسپیس فریم در تابلو سازی

اسپیس ‌ها باعث می ‌شوند که تبلیغات به‌صورت گسترده ‌تر دیده شوند و به دلیل اینکه این سازه‌ ها در ارتفاعات گوناگونی چه روی زمین و چه در بالا قابل نصب می ‌باشند بیشتر مورد استفاده هستند و یکی از مهم ‌ترین کاربرد های آن‌ها برای نمایشگاه ‌های مشاغل مختلف است که با استفاده از این سازه می‌ توان به‌راحتی تبلیغات خود را انجام داد و هزینه بسیار کمی دارد و نصب بنر به‌راحتی روی آن انجام می‌شود. اسپیس فریم باعث می‌شود که مشتری در فضایی قرار گیرد که نوشته‌های روی تابلو را به‌راحتی بخواند و می‌توان از یک تبلیغ چندین بنر را روی سازه‌های مختلف در اندازه‌های گوناگون قرارداد و با این کار تعداد بیشتری مشتری جذب شود.

برای ساخت اسپیس فریم ابتدا باید اندازه چاپ بنر تبلیغاتی مشخص باشد سپس باتوجه ‌به اندازه بنر نسبت به ساخت اسپیس ‌ها اقدام شود و توسط افراد مجرب ساخته شوند. ساختن اسپیس اگرچه راحت به نظر می ‌رسد اما نیاز به تجربه کافی و ابزارهای مناسب دارد و نمی ‌توانید این کار را به دست هرکسی بسپارید و بهتر است سفارش این سازه را از طریق شرکتی معتبر انجام دهید که کادر مجرب و باتجربه ‌ای را داشته باشد و این نکته را بدانی که این سازه‌ ها اگر دقیق ساخته شوند و بنر به ‌درستی روی آن قرار گیرد مانند یک قاب عکس می شود که در کنار غرفه نمایشگاهی شما می ‌تواند بیانگر موضوعات مختلفی باشد و مخاطب با خواندن مطالب روی بنر پاسخ بسیاری از سوالات خود را درباره شغل شما بگیرد.

این بنرها را می ‌توانید در ورودی نمایشگاه هم قرار دهید تا تبلیغ بیشتری از کار شما صورت گیرد و یا در نمایشگاه‌ های قاب عکس برای بزرگ ‌تر نشان ‌دادن برخی از عکس ‌ها و تبلیغات نمایشگاهی در خارج از محوطه نمایشگاه چندین اسپیس تبلیغاتی را نصب می‌ کنند تا مخاطب با دیدن این سازه متوجه شوند که در این محل یک نمایشگاه در حال برگزاری است.

سازه نمایشگاهی

ساخت سازه های نمایشگاهی رسا سروش

یکی از شرکت‌ های باتجربه در امر تبلیغات و تولید بنرهای تبلیغاتی و انواع تابلو که چندین سال است در کشور فعالیت خود را آغاز کرده و دارای تجربیات فراوانی می‌ باشد شرکت رساسروش است. شرکت ما یکی از معتبرترین شرکت های ساخت سازه‌ های فلزی برای تبلیغات بیشتر است و این امکان را به مشتری خود می ‌دهد تا بتواند انواع بنر و اسپیس را در اندازه­ها و طرح‌ های مختلفی سفارش دهد و در زمان کوتاهی تحویل بگیرد.

شما از طریق شرکت ما می ‌توانید انواع بنرهای تبلیغاتی و سازه‌ها را با قیمت بسیار مناسبی سفارش دهید و جزئیاتی که برای تبلیغات استفاده می‌ شود باتوجه‌به نظر شخصی شما انجام خواهد گرفت.

رسا سروش با داشتن یک کادر مجرب و کاردیده انواع سازه و بنر و حتی تابلوهای تبلیغاتی را در اندازه‌ های گوناگون و با بهترین کیفیت می ‌سازد و در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌ های شرکت تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعات لازم را برای سفارش در اختیار شما قرار دهند و اگر پاسخ سوالات خودتان را از طریق متن بالا دریافت نکرده ‌اید می‌ توانید از طریق همین شماره ‌ها پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنید.

فهرست
Call Now Button