تابلو‌‌های LED

تابلو ال ای دی متن روان (LED روان)

LED متن روان

تابلو روان نوعی دستگاه نمایش متن در ماشین‌ها، ساعت‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن و خیلی از دستگاه‌های دیگر که نیازمند دستگاه نمایش ساده‌ای با وضوح محدود هستند است. تابلوهای روان به عنوان ابزار تبلیغاتی شرکت‌ها و فروشگاه‌ها نیز استفاده می‌شوند.

LED ثابت

این تابلوها در قالب متن و یا اشکال مختلف طراحی می شوند. هر قسمت از تابلو با رنگ دلخواهی ساخته شده و برای جلب توجه بیشتر می توانند بصورت چشمک زن باشند. در تابلوهای ال ای دی هر نوشته یا طرحی را که بخواهید بصورت چاپی نگارش شده سپس دور آن با رشته های ال ای دی پوشانده می شود. اعمال برخی افکت ها و رقص نور می تواند باعث جذابیت بیشتر آن شود. ال ای دی ثابت در تابلو سازی کاربرد های زیادی دارد.

تابلو ال ای دی سه بعدی (3D)

تابلو های 3 بعدی


تابلو ال ای دی سه بعدی در واقع شکل جدیدی از تابلوهای ال ای دی ثابت است که در آن بوسیله کار گذاشتن آینه و ورق آلومینیوم و همچنین ایجاد یک قاب حالتی تکرار شونده را برای نور ال ای دی های به کار رفته در آن بوجود می آورند.نکته حائز اهمیت در این مدل تابلوها قطر ظاهری کم آن است که در عین کوتاه بودن در ذهن مخاطب یک بعد طولانی داخلی را تداعی می کند. البته برخی مدلهای غیر آینه ای و جعبه مانند هم وجود دارند که کاملاً سه بعدی ساخته می شوند و از تکنیک خطای دید استفاده نمی کنند.

چکیده خدمات
تابلو‌‌های LED
امتیاز کاربر
5 based on 1 votes
نوع خدمات
تابلو‌‌های LED
تولید کننده
رسا سروش,
تهران,اسلامشهر, Telephone No.+989122281132
محدوده
IRAN
توضیحات
تابلو های LED یک نوع تبلیغ بصورت نور های LED است که میتوان از آن در هرجا استفاده نمود انواع آن بدین صورت است LED ثابت LED متن روان و LED سه بعدی