تابلو مغازه

 1. خانه
 2. تابلو مغازه

همانطور که میدانید امروزه بیشتر فروشگاه ها و مراکز خرید سعی میکنند تا با ساخت تابلو مغازه مناسب، برند خودرا در معرض دید همه قراردهند. باید بگوییم که این نوع تبلیغات بسیار هوشمندانه است چراکه علاوه بر زیبایی که به محیط می بخشد میتواند به طور خلاصه وار شعار یا متن تبلیغاتی را به گوش مردم برساند. برخی از مردم نیز برای استفاده از تابلو مغازه مردد هستند چرا که فکر میکنند تابلومغازه یکجور پول به هدر دادن است ولی در ادامه این مطلب در مورد فواید داشتن یک تابلو مغازه مناسب برای بالا بردن فروش و دیده شدن برندتا صحبت خواهیم کرد.

تابلو مغازه
تابلومغازه

تابلو مغازه یا بهتر بگیم تابلو سر در مغازه از پر استفاده ترین تبلیغاتی است که این روزها مورد استفاده قرار میگیرد و با استفاده از اواع تابلومغازه برندهارا به نمایش دیگران قرار می دهند. تمامی کسب‌وکارها برای شناخته شدن و معرفی برند خود به جامعه، نیازمند تبلیغات به روش‌های مختلف می باشند. یکی از تاثیر گذارترین نوع تبلیغات، انتخاب یک تابلو جذاب است. در صنعت تابلو سازی به تابلوهایی که برای معرفی برند یا کسب‌وکار استفاده میشود تابلو مغازه گفته میشود که انواع مختلفی دارد. درادامه این مطلب شما را با تابلو مغازه و انواع آن آشنا خواهیم کرد و همچنین  برای انتخاب یک تابلو برای مغازه به بررسی بعضی از نکات مثبت و موثر این تابلوها در کسب‌وکار خواهیم پرداخت.

تابلو مغازه

تابلو مغازه به چه معناست؟

کلمه مغازه واژه‌ای است که ریشه اصلی آن در زبان فرانسه یافت میشود. در حالت کلی مغازه محلی است که انواع کالاها و محصولات مختلف در آن به عرضه و فروش میرسد. اما نکته اصلی که در ارتباط با فروش کالاها در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها وجود دارد، تبلیغات مناسب و موثر است، همانطور که میدانیم تبلیغات انواع مختلفی دارد که برای این نوع صنف بهترین نوع تبلیغ، استفاده از تابلو در سردر مغازه است که اصلاحا به آنها تابلومغازه گفته میشود.

 این تبلیغات باعث پیشرفت کاری و افزایش جذب مشتری به مغازه یا فروشگاه شما میشود. همچنین این تابلوها در انواع مختلفی ساخته میشوند پس برای انتخاب یک تابلو خوب باید دقت فراوانی داشته باشید چون تاثیر گذاری زیادی بر جذب مشتری شما خواهد داشت.

یکی از مهم‌ترین قسمت‌هایی که مغازه‌ها برای جذب مشتری میتوانند از آن استفاده کنند، تابلو سردر مغازه است. استفاده کردن از تابلو در سردر مغازه باعث آشنایی افراد با کاربری مغازه شده و کسانی که نیازمند خدمات یا کالاهای هستند که در مغازه یا فروشگاه شما عرضه میشود با دیدن تابلو به سمت مغازه شما هدایت میشوند.در کل با استفاده از این نوع  تابلوها میتوان با مشتریان خود در ارتباط باشید.

چرا باید از تابلو مغازه استفاده کنیم؟

جلب توجه و نظرعابرین

زمانی که شما یک تابلو مغازه با کیفیت و متناسب با شرایط شغلی و محیط کارتان داشته باشید، انواع تابلو مغازه ‌میتوانند با توجه به رنگ‌های مختلفی که دارند توجه هر شخصی را  به خود جلب کنند. به همین دلیل شما میتوانید در هر لحظه محصولات یا برند تجاری خود را برای تمامی عابرین و رهگذران  تبلیغ کنید.

سبک و سلیقه‌ی شما

یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که باعث میشود کسب‌وکار یا بیزینس شما جلوه بهتر و خاص‌تری در میان مشتریان و مخاطبان شما داشته باشد استفاده از انواع تابلوهای  مغازه است. ‌ پس انتخاب صحیح و هوشمندانه تابلو مغازه‌تان،‌ باعث میشود که سلیقه و کیفیت محصولاتتان به نمایش گذاشته شود. شما با داشتن هر تجارت و پیشه‌ای میتوانید از انواع تابلو مغازه  برای تبلیغ کسب و کارتان استفاده کنید.

برند سازی

شما برای گسترش کسب‌وکار خود با هرنوع از بیزنس و تجارت نیاز به برندسازی دارید. از روش‌هایی که میتواند تاثیر زیادی روی ذهن مخاطبان شما بگذارد و نشان‌دهنده نوع و کیفیت محصولات یا خدمات شما باشد استفاده از تابلوهای مغازه است. این تابلوها به دلیل تنوعی که دارند باعث میشود به خوبی در ذهن دیگران باقی مانده و تداعی کننده نام و برند شما باشد.

تبلیغات در همه‌ی شرایط

تابلوهای مغازه به دلیل اینکه در سر در محل کسب شما نصب میشوند میتوانند در هر لحظه از برند شما تبلیغ کنند و چون  همیشه در حال دیده شدن هستند باعث میشود مشتریان زیادی را به خود جلب کند. از دیگر مزیت‌های این تابلو جنس آنها میباشد که میتوانید به راحتی از آنها در همه فصول سال استفاده کرده و با تغییر شرایط آب و هوایی آسیبی نبینند.

انواع تابلو مغازه از نظر جنس:

تابلو مغازه های چوبی:

این نوع تابلوها که از جنس ترموود و الوار هستند که میتوانند زیبایی بی‌نظیر به مغازه شما میدهند. افراد زیادی هستند که به اجسامی که از طبیعت گرفته میشود و یا الهام بخش از طبیعت هستند، علاقه زیادی دارند. چوب‌ها یکی از المان‌هایی از طبیعت است که استفاده زیادی در زندگی روزمره ما دارند که طرفدارهای زیادی نیز دارد؛ در تابلوسازی نیز از چوب استفاده زیادی میشود به همین دلیل اشخاصی که به این سبک از تابلوها علاقه دارند، سریعا جذب  تابلو‌های چوبی میشوند که یک امتیاز برای جذب مشتری مغازه شما میشود. این نوع تابلوها که از جنس چوب ساخته میشوند، برای مناطقی که سرد و مرطوب میباشد مناسب نیست و اگر هم استفاده شود باید از روکش‌های عایق روی آنها استفاده کنند.

تابلو مغازه از جنس سنگ:

سنگ‌ها از فراوان‌ترین مواد جامد هستند که در انواع مختلف در پوسته زمین پیدا میشوند و پرمصرف‌ترین این سنگ در زندگی انسان‌ها سنگ مصنوعی یا سنگ طبیعی میباشد.  سنگ‌های طبیعی استفاده زیادی در بیشتر صنعت‌ها دارد، این صنعت‌ها شامل مواردی همچون ساختمان سازی، مبلمان سازی، دکوراسیون داخلی و تابلو سازی هستند.

استفاده از سنگ در تابلوسازی یک نوع سبک خاصی است که طرفداران به خصوصی دارد. شمابا استفاده از این سبک در تابلومغازه میتوانید زیبایی چشمگیری به مغازه خود دهید که در نتیجه آن میتوانید مشتریان زیادی جذب کنید.

تابلو سر در مغازه از جنس استیل:

تابلواستیل یکی از ماندگارترین وباکیفیت‌ترین تابلوهای هستند که از زمان‌های قدیم تا به امروز در سردر مغازه‌ها مورد استفاده قرار گرفته است. اما در مکان‌های که رطوبت بیش از حدی وجود دارد، درصورت استفاده از استیل نامرغوب در آن تابلو باعث میشود که دچار زنگ‌زدگی و فرسودگی شود.

اما باید گفت که به در حالت کلی نسبت به دیگر جنس‌های تابلو مغازه، با محیط سازگارتر است و میتوان از رنگبندی‌های گوناگون و طرح‌های مختلف از آن تولید کرد.

گروه تابلوسازی رساسروش، برترین تولید کننده تابلو مغازه در ایران

تابلو سردر مغازه از جنس فلکسی:

این نوع از تابلوها با ترکیباتی از آهن ساخته شده‌اند.  چهار چوب این نوع  تابلوها از فلزات است. نور پردازی‌ها و چاپ فلکسی را میتوان روی آن انجام داد و همچنین میتوان انواع طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و زیبا را روی آن به کار برد. در قیمت گذاری این نوع طرح‌ها کیفیت رنگ‌های بکار رفته در چاپ و طراح‌های مختلف آن تاثیرگذار است. هم اکنون تابلو فلکسی بخاطر داشتن کیفیت بالا و جلوه بصری خیره کننده  به شدت مورد توجه قرار گرفته‌اند.

تابلومغازه از جنس چلنیوم:

یکی از پرکاربردترین تابلوها در سردر مغازه‌ها تابلو چنلیوم است. این تابلوها یکی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین تابلوهای سردر مغازه به حساب می‌آیند. این نوع از تابلوها از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار هستند و میتوانید طرح‌های زیادی را روی آن پیاده سازی کنید و باعث زیبایی سردر مغازه شما میشود و این زیبایی حتما موجب جذب مشتری بیشتری برای شما میشود.

تابلو مغازه از جنس پلاستیک فشرده شده:

این نوع از تابلوهای یکی از ارزان قیمت‌ترین نوع تابلو میباشد و جنس آنها از پلاستیک فشرده شده است و برای همین از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردار هستند و نسبتا مقاومت خوبی هم در برابر شرایط محیطی دارد و به همین دلیل صاحبان فروشگاه‌ها از آنها استقبال میکنند.

البته پلاستیک فشرده علاوه بر تابلو از حروف‌های چینی بر روی اجسام دیگر نیز استفاده میشود. رایج‌ترین آنها طرح و حروف‌های چینی بر روی تابلو چنلیوم میباشد. مخصوصا روی مغازه‌های که احتمال تغییر نام در تابلو وجود دارد با این روش میتوانند هزینه تعویض تابلو را کم کنند که به این گونه تابلوها نیز تابلو حروف برجسته هم گفته میشود.

ساخت انواع تابلوهای مغازه چلنیوم، فلکسی، کامپوزیت و…

تابلو سردر مغازه از جنس کامپوزیت:

یکی دیگر از تابلوهای که به وفور به چشم میخورد تابلویی از جنس کامپوزیت میباشد. انعطاف پذیری، مقاومت و زیبایی کامپوزیت باعث شده است که از این تابلو در  سردر مغازه‌ها فروشگاه‌ها نیز بیشتر استفاده شود. در تابلوهای کامپوزیت میتوانید با طرحهای نامنظم و هندسی  زمینه را برای جذب مشتری فراهم سازید.این جنس از تابلوها برای هر شرایط اقلیمی مناسب است  و زیبایی آن تا مدت زیادی حفظ میشود و همچنین دارای رنگبندی متنوعی هم است.

تابلومغازه ال ای دی متحرک:

تابلو متحرک کاربردی‌تر و جدیدتر از تابلوهای ال ای دی دیگر هستند. امروزه تابلوهای متحرک نیز  رواج زیادی پیدا کرده‌اند و اطلاعات و نوشته‌های مهمی را روی صفحه نمایش خود نشان میدهد در برخی از موارد نیز  از انیمیشن‌ها در این تابلوها استفاده میشود.این تابلوها به وسیله دستگاه‌های هوشمند مانند موبایل ، کامپیوتر و… کنترل میشود، برای همین میتوان نمایش اطلاعات داخل تابلو را خاموش‌، روشن تنظیم و کنترل کرد.

تابلو مغازه ال ای دی ثابت:

این نوع از تابلوها از نورپردازی با لامپهای ال‌ای‌ دی استفاده میکنند و کاملا نوری ثابت و مشخص دارند. این تابلوها اکثرا  با یک کلید خاموش و روشن میشود و میتوان آن را در طول شبانه روز روشن گذاشت. این تابلو نوشته یا اطلاعات مشخصی و دائمی را فقط نشان میدهد.

تابلو مغازه

تابلو مغازه ارزان‌ قیمت

بسیاری از افرادی که صاحب یک مغازه هستند برای بهتر دیده‌ شدن مغازه خود باید از یک تابلو مناسب استفاده کنند برای تهیه تابلو مغازه ارزان‌ قیمت حتماً باید شناخت کامل نسبت به انواع تابلو ها داشته باشید تا بتوانید یک تابلوی باکیفیت و قیمت مناسب را انتخاب کرده و خریداری نمایید. در این مقاله می‌خواهیم تعدادی از تابلوهای ارزان‌ قیمت را به شما معرفی کنیم.

تابلو مغازه کامپوزیت ارزان قیمت : یکی از انواع تابلو مغازه ارزان‌ قیمت که برای مغازه‌ های مختلفی مناسب می‌ باشد تابلو کامپوزیت است که این تابلوها در سایزهای بزرگ باقیمت‌ های مناسبی به فروش می‌ رسند و شما می‌ توانید درون مغازه و خارج از آن از این تابلوها استفاده کنید. شما با این تابلو می‌ توانید آرم مغازه خود را به نمایش بگذارید تا افراد پیاده بتوانند بهتر مغازه‌ی شما را شناسایی کنند.

تابلو مغازه چلنیوم ارزان قیمت: یکی دیگر از نمونه‌ های تابلو‌های ارزان‌قیمت تابلوهای چلنیوم هستند که این تابلو‌ها در اندازه‌های متنوعی ساخته می‌شوند و شما می‌توانید یک تبلیغ خوب از فروشگاه خود با نصب این تابلو داشته باشید و در پس‌ زمینه این تابلو‌ها می‌ توانید از نورهای مختلفی استفاده کنید که جلوه بهتری به تابلوی شما ببخشد و همچنین می‌ تواند در دور تا دور تابلو و قسمت پایینی آن از نورهای رنگی متنوعی استفاده نمایید.

از مزایای استفاده از تابلو های چلنیوم نصب تابلو های کامپوزیت استفاده از نور برای تولید این تابلو می‌ باشد که می‌ تواند جلوه بیشتری برای نمایش داشته باشد و مشتریان زیادی نسبت به این تابلوها وجود دارند و از بازار فروش خوبی بهره‌ مند شده‌اند. این تابلوها  بیشتر در خارج از مغازه نصب می‌ شوند و در اندازه‌های متنوعی ساخته می‌ شوند و می‌توانید با رنگ‌ بندی‌ های زیبا جلوه‌ ی بیشتری به آن ببخشید. این تابلوها دوام و عمر خوبی دارند که برای نصب در خارج از آن باید از متخصص استفاده شود.

تابلوهای داخلی ارزان ‌قیمت: اگر دقت داشته باشید در داخل بسیاری از مغازه‌ ها و فروشگاه‌ های مختلف که مشاغل گوناگونی دارند تابلوهای بسیار کوچکی وجود دارد که آرم شرکت و یا شغل روی آنها حک شده و وقتی کسی وارد محل کار می‌ شود می‌ تواند اطلاعات کافی را از نام و نشان آن مکان به دست آورد. این تابلو‌ها بیشتر در اندازه‌ های کوچک و متوسط ساخته می‌ شوند و جنس آنها نیز از ابزار‌های ارزان‌ قیمت و موادی است که با قیمت مناسب به فروش می ‌رسند و برای تولید آنها از ابزار و مواد گران‌ قیمت استفاده نمی‌ شود و همین دلیل است که بسیاری از افرادی که به دنبال تابلو ارزان ‌قیمت هستند از این نمونه تابلو استفاده می‌ کنند.

تابلو مغازه

خدمات ساخت تابلو مغازه

همانطور که اشاره شد، یکی از بهترین و مهم‌ترین راه‌ها جهت شهرت و شناخته شدن خدمات ساخت تابلو مغازه می‌باشد.جهت راه‌اندازی و شروع یک کسب وکار جدید، خرید تابلوی مغازه زیبا و جذاب از مهم‌ترین مواردی است که باید در نظر بگیرید.تابلوها باعث جلب توجه مشتریان و تبلیغات برای شما می‌شوند؛ بنابراین ابزار مهمی در بازاریابی و تجارت به شمار می‌روند.

داشتن تابلویی باکیفیت و چشم‌گیر باعث بهتر دیده شدن شما در بین رقبا می‌شود و از مقرون به صرفه ترین ابزارهای تبلیغاتی به شمار می‌رود.اغلب مشتریان به هنگام خرید درخیابان‌ها به تابلوهای مغازه‌ها دقت زیادی می‌کنند و با دیدن آن به سمت مغازه خاصی جذب می‌شوند

.برای ساخت تابلو مغازه استفاده از جملات و متن‌های تبلیغاتی و لوگوی متناسب با کسب و کاری که دارید از موارد مهم در جذب مشتری می‌باشد.علاوه بر طراحی تابلو، نصب صحیح و مناسب آن نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

معرفی کلی مدل های مختلف تابلو مغازه

همانطور که گفتیم، تابلوهای مغازه انواع مختلفی دارند که در اینجا به معرفی برخی از آن‌ها می پردازیم:

 • تابلوهای چلنیوم: این تابلو از معروف‌ترین و پرطرفدارترین انواع تابلوهای مغازه می‌باشد که می‌توان آن را در طرح‌ها و اشکال زیبایی ساخت و باعث جلب توجه مشتریان زیادی می‌شود.
 • تابلوهای فلکسی: این نوع تابلو از ارزان‌ترین انواع تابلوهای مغازه می‌باشد؛ که دارای چهارچوب فلزی می‌باشد و چاپ و نورپردازی بر روی آن‌ها انجام می‌شود.
 • تابلوهای LED: این نوع تابلوها نیز به علت اینکه باعث جلب توجه مشتریان زیادی می‌شوند بسیار پرطرفدار بوده و دارای دو نوع ثابت و متحرک می‌باشند.
 • تابلوهای کامپوزیت: این نوع تابلو بسیار زیبا بوده و از دوام و استحکام بالایی برخوردار می‌باشد.بر روی این نوع تابلوها می‌توان از اشکال هندسی نیز استفاده کرد که باعث زیبایی تابلوی مغازه می‌شوند.
 • تابلوهای چوبی یا ترموود: این تابلوها زیبایی خاصی دارند اما برای مناطقی که مرطوب هستند انتخاب مناسبی نمی‌باشند و جهت استفاده در این مناطق باید از روکش ضد رطوبت بر روی این نوع تابلوها استفاده شود.
 • تابلوهای لایت باکس: این تابلوها نیز بسیار ارزان قیمت و پرطرفدار می‌باشند؛ زیرا بسیار سبک بوده و به راحتی قابل حمل و نقل و جابه جایی هستند و میزان مصرف برق کمی دارند.
 • تابلوهای پلاستیکی فشرده: این تابلوها نیز به علت اینکه از دوام و کیفیت و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند با استقبال بسیار زیادی روبرو شده اند.

قیمت تابلو مغازه

با توجه به مواردی که ذکر شد قیمت تابلو مغازه بر اساس نوع آن، جنس تابلو، نحوه نصب و سایر عوامل دیگر متفاوت می‌باشد.تابلوهای فلکسی و پلاستیک فشرده و لایت باکس از مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین انواع تابلو هستند.تابلوهای چلنیوم و استیل و چوبی و غیره نیز به علت جذابیت و ظرافت بیشتری که دارند به مراتب با قیمت بالاتری نیز همراه هستند.

مجموعه ی رسا سروش با سابقه ای درخشان و طولانی در ساخت و طراحی انواع تابلوی مغازه، خدمات ارزنده‌ای را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌نماید.این مجموعه انواع تابلوهای باکیفیت را با توجه به سلیقه و بودجه مشتریان تولید و عرضه می‌کند.

جهت سفارش و ساخت تابلوی مغازه با کیفیت و بی‌نظیر، ساخته شده از مرغوب ترین مواد اولیه و با بهترین قیمت از مجموعه ی رسا سروش می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره و قیمت انواع تابلو، با اطمینان خاطر نسبت به خرید محصول مد نظر خود اقدام نمایید.

سفارش تابلو مغازه ارزان قیمت

شرکت ما یکی از شرکت‌ های  معتبر برای فروش انواع تابلو‌های ارزان‌ قیمت می‌ باشد و شما می‌ توانید با اطلاعاتی که در قسمت بالای مقاله به شما توضیح دادیم شناخت بهتری از تابلوها داشته باشید و انواع تابلوهای ارزان‌ قیمت را از طریق شرکت ما و به‌ صورت غیرحضوری خریداری کنید.

یکی از مزیت‌های خرید غیرحضوری نسبت به خرید حضوری صرفه‌ جویی در وقت و هزینه شما می‌ باشد که دیگر نیازی نداشته باشید به مراکز خرید حضوری مراجعه کرده و وقت خود را برای خریدتان هدر دهید شما می‌ توانید با مراجعه به سایت شرکت ما انواع تابلوهای ارزان‌ قیمت را به ­راحتی و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن خریداری کنید.

دراین سایت انواع مختلفی از تابلوهای سر در مغازه وجود دارد شما بسته به نیازتان میتوانید بهترین تابلو را انتخاب کنید. بعضی از تابلو هم هستند که به صورت ترکیبی استفاده میشوند وبا توجه به این که کابر چه تابلویی انتخاب میکند، ازلحاظ قیمتی و کیفیت ساخت این تابلوها باهم متفاوت میباشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد تابلوهایا تابلومغازه میتوانید با مشاوران سایت به صورت رایگان در ارتباط باشید .

گروه تبلیغاتی رساسروش با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان حوزه ی ساخت تابلو، حرفه ای ترین و بهترین تابلو مغازه ی مورد نظر شمارا در کمترین زمان ممکن ارائه میدهد. فقط کافیست با مجموعه ما تماس بگیرید.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  میخواستم بدونم ساخت تابلو چلنیوم برای مغازه کفش فروشی چقدر زمان میبره؟

  پاسخ
 • قیمت تابلو برای یک مغازه که تقریبا 2متر میشه چند تموم میشه؟

  پاسخ
  • سلام. قیمت ها با توجه به جنسی که میخواید متفاوته. لطفا با شماره های مجموعه تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنیم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button