آشنایی با تابلو حروف برجسته پلاستیکی

تابلو حروف برجسته پلاستیک یا همان شکل مدرن شده تابلو نئون پلاستیک، از قدیمی ترین تابلوهای تبلیغاتی می باشند. این تابلوها را می توان مادر تابلوهای چلنیوم نامید که الگوی ساخت تابلو چلنیوم از این تابلوها برداشته شد. تفاوت اصلی تابلو چلنیوم با تابلو برجسته پلاستیکی جنس حروف این تابلوهاست. در تابلوسازی جنس حروف تابلو برجسته پلاستیکی از پلکسی گلاس که نوعی پلی کربنات شفاف است ساخته می شود. این جنس حروف از مقاومت بالایی نسبت به شیشه معمولی برخوردار است. تابلو برجسته پلاستیکی در واقع تابلویی فاقد فلز و استیل می باشد. تفاوت دیگر تابلو برجسته پلاستیکی و تابلو چلنیوم زاویه نوری است که در آنها استفاده می شود. تابلو چلنیوم نوری از مقابل و از سطح دارد ولی تابلو برجسته پلاستیکی نور هم از سطح و هم از زوایای مختلف تعبیه شده روی آن قابل انعکاس است.

[vc_empty_space][dt_small_photos number=”5″ orderby=”random” padding=”5″ category=”%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c%da%a9%db%8c”][vc_empty_space]

نوردهی و جنس ورق ها

ورق های به کار رفته در ساخت تابلو برجسته پلاستیکی از جنس پلکسی گلاس، سامپکس و ایرلانگ است. روشنایی آنها از دو مدل لامپ به انتخاب مشتری تامین می شود. لامپ های معروف ال ای دی LED و لامپ های اس ام دی SMD. مدلی دیگری از این تابلوها وجود دارند که به تابلو نئون پلاستیک معروفند. این مدل از روشنایی گاز نئون با ترکیب فلوئور تامین می شود.

[dt_quote]

برای سفارش این محصول زیبا با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت با رسا سروش تماس بگیرید.
0912-2260484

[/dt_quote]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button