آشنایی با تابلوهای چلنیوم الماسی ( پانچی )

یکی دیگر از انواع تابلوهای چلنیوم تابلو چلنیوم الماسی است. این تابلو با نام تابلو پانچ نیز شناخته می شود. این تابلو نیز از جمله تابلوهای تبلیغاتی زیبا، درخشنده و دارای جلوه ای منحصر به فرد است. زیبایی و درخشندگی منحصر به فرد آن از یک طرف مربوط به نور و انعکاس الماسی شکل حروف در تابلو است و از طرف دیگر وجود نقاط یا پانچ های نورانی روی سطح و رخ محصول است. تابلو الماسی می تواند مورد مصرف افردی باشد که نیاز بیشتری به نور و جلوه در تابلو دارند به معنای دیگر دید خوب و جذابیت مخصوصاً در برخی موارد خیلی مهم است که این نوع چلنیوم به خوبی این نیاز را برطرف می سازد.

[vc_single_image image=”55032″ img_size=”400×400″ style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”]
[vc_single_image image=”55033″ img_size=”400×400″ style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”]

برای نورپردازی تابلو چلنیوم الماسی از بلوکی های SMD استفاده می شود که بین سایر مدل های چلنیوم نیز مرسوم است. امکان وجود  اشکال مختلفی مانند ستاره، دایره و شکل های دیگری که روی پلکسی گلاس با استفاده از برش داده می شود ، نور SMD را از قسمت های برش داده شده عبور می دهد. این موضوع موجب شکست نور در تابلو خواهد شد و با عبور از کنار آن شاهد نمایی زیبا و چشم نواز خواهیم بود.

لبه های پانچ شده با طرح های متفاوت موجب زیبایی بیشتر حروف خواهد شد. لبه های طرحدار نور را عبور داده و روی زمینه تابلو ایجاد سایه روشن می کنند و به جذابیت تابلو در درب فروشگاه و مراکز تجاری اضافه می کنند. برای لبه های تابلو چلنبوم الماسی قطرهای بزرگ تر پیشنهاد می شود تا یکنواختی طرح بیشتر شده و لامپ های داخلی دیده نشوند. قطر و تعدا پانچ های موجود در تابلو نیز با توجه به طراحی توسط نرم افزار انعطاف پذیر بوده و بسته به شرایط محیطی فروشگاه و صلاحدید مشتری و طراح تعیین می شود.

[vc_single_image image=”55030″ img_size=”400×400″ style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”]
[vc_single_image image=”55031″ img_size=”400×400″ style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”]

تابلو چلنیوم الماسی را می توان بسته به ارتفاع سر در از سطح زمین ، ویژگی های محیطی فروشگاه و سایر پارامترها بصورت معمولی یا دوبل استفاده کرد. ساخت دوبل تابلو الماسی در شرایطی که به خوانایی حروف تابلو از فواصل دور نیاز باشد، توصیه می شود. ارتفاع مناسب برای نصب تابلو چلنیوم الماسی ارتفاع 3 تا 5 متری از سطح زمین است و برای فواصل بالاتر باید نسبت به اندازه حروف و قط پانچ ها حساس بود. همچنین جهت اطمینان از استقامت و استحکام ضخامت مناسب ورق پلکسی اهمیت دارد؛ به همین دلیل ضخامت های بیشتر از سه میلی متر برای این تابلوها استفاده می شود.

کاربرد این تابلو نیز مانند سایر تابلوهای چلنیوم هم در روز و هم شب است. اما بدلیل درخشش نورهای پانچی شکل آن در شب و افزایش و کاهش شدت نقاط نورانی آن هنگام حرکت از مقابل این تابلو موجب شده جلوه آن در شب زیباتر و چشم نواز تر باشد. با نگاه اول و حرکت در مقابل تابلو چلنیوم الماسی حس لوکس بودن را منتقل می کند که به همین جهت مناسب سر ورودی ها و سردرب فروشگاه‌ها و مراکز تجاری است. لازم به ذکر است که در تابلوهای برجسته الماسی صرفا حروف چلنیوم بکار نمی رود و بنا به درخواست و سفارش مشتری، استیل و نئون پلاستیک با ترکیب های متفاوت نیز به کار می رود.

[vc_single_image image=”55028″ img_size=”400×400″ style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”]
[vc_single_image image=”55029″ img_size=”400×400″ style=”vc_box_shadow” onclick=”link_image” lazy_loading=”true”]
[dt_quote]

برای سفارش این محصول زیبا با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت با رسا سروش تماس بگیرید.

0912-2260484

[/dt_quote]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button