تابلو چلنیوم الماسی: صنایع مختلفی که با تجارت‌های متنوع در حال فعالیت هستند هر روزه در حال پیشرفت و توسعه کسب‌وکار خود هستند که با استفاده از متد روز و روش‌های جدید خاص به تولید ابزارها و محصولات خود میپردازند. پیشرفت‌هایی که در زمینه فناوری صورت گرفته است موجب ساخت دستگاه‌هایی شده است که برخی  از آنها حتی میتوانند بدون دخالت انسان و بطور مکانیزه فعالیت کنند و باعث تحول زندگی انسان شوند.

تابلوهای تبلیغاتی، یکی از صنایعی هستند که با استفاده از ابزارهای مفید و ماندگار باعث به جای ماندن برندهای تجاری در مکان کسب و کار میشوند. این کار نوعی هنر به حساب می آید که هرچه زیباتر کار شود باعث جذابیت و شگفتی بیشتری میشود.

تابلو چلنیوم الماسی
چلنیوم الماسی

تابلوهای مغازه

انواع مختلف تابلو هستند که از آنها به عنوان تابلو سردر مغازه استفاده میکنند مثل:

 • تابلو چلنیوم
 • تابلو ترموود
 • تابلو ال ای دی
 • تابلو استیل
 • تابلو کامپوزیت
 • تابلو وکیوم
خرید چلنیوم الماسی حروف برجسته

تمامی این تابوها از روش‌ها و متریال‌های خاص خود تولید و ساخته میشوند. تابلو چلنیوم از مهمترین تابلوهای تبلیغاتی است که طرفداران زیادی دارد و از اصناف زیادی آنها را سفارش میدهند.  این نوع تابلوها به دلیل تنوع زیادی که در خصوص اجرا و روش‌های ساخت مختلف،دارند باعث شده است که نخستین رتبه را در حوزه‌ی تابلوسازی  به خود اختصاص دهند و به دلیل تنوعی که تابلوهای چلنیوم دارند می‌توان گفت که این نوع تابلوها بر اساس متر محیط و متریال‌های مصرفی با یکدیگر متفاوت هستند.

تابلوهای چلنیوم الماسی

این نوع تابلوها که ازخانواده ی تابلوهای چلنیوم هستند، شکل ظاهری آن براق و درخشان است و مانند الماس می‌درخشند. زمانی که مشتری به تابلو نگاه می‌کند دانه‌های ریز الماس هنرنمایی می‌کند که نگاه مشتریان را به سمت خود جذب می‌کند. نقطه‌های درخشان و نورانی تابلو چلنیوم الماسی تداعی کننده ی سنگ‌های براق و قیمتی به مشتریان است.

الماسی کردن تابلو به این گونه است که با استفاده از پانچ کردن یا سوراخ کردن سطح روی حروف در اندازه‌های کوچک و با تراکم بالا انجام می‌پذیرد. این روش تماما قابل اجرا در همه ی تابلوهای حروف برجسته مثل چلنیوم، استیل و حروف ترکیبی است.

مزیت‌های استفاده از تابلوهای چلنیوم الماسی

 1. تنوع رنگی بالا
 2. رفلکس‌های پانچ ورق
 3. پانچ ورق پلکسی نسبت به پانچ ورق‌های استیل  ارزانتر و مقرون به صرفه‌تر است.
تابلو چلنیوم الماسی
دلایل استفاده از تابلو چلنیوم الماسی

از مهم ترین دلیلی که میتوان برای ارزان قیمت بودن تابلو چلنیوم الماسی گفت، استفاده از پانچ کاری روی سطوح حروف است که این سوراخ‌ها با استفاده از برش پلکسی و برش فلزات انجام می‌شود. هزینه ی پانچ ورق‌های استیل و فلز ۳ تا ۴ برابر پانچ ورق‌های پلکسی است؛ بنابراین تمامی افراد تمایل به سفارش تابلو الماسی دارند.

سفارش تابلو چلنیوم الماسی

سفارش تابلو الماسی  در تابلو سازی رسا سروش به دو روش صورت میگیرد

 • توسط سایت‌
 •  دفتر تابلوسازی

 در مرحله ی اول طرح تابلو اتود زده میشود و بعد از آن تعیین قیمت می‌شود تا در صورت موافقت مشتری ساخت تابلو در گارگاه تابلوسازی شروع ‌شود.

نمونه تابلو الماسی حروف برجسته
مکان مناسب برای استفاده از تابلو چلنیوم الماسی

این تابلوها را میتوان  به خوبی برای مکان‌هایی مانند تابلو مغازه یا فروشگاه‌ها به اجرا درآورد، بنابراین بهترین مکان برای نصب تابلو الماسی، منطقه‌هایی هستند که خیابان‌های آن از عرض بیشتری برخودار است و محل رفت و آمد خودروهای زیادی است یا اینکه در گذرگاه‌های اصلی، تابلو چلنیوم الماسی می‌توانید به شکل الماس ظاهری زیباتر به نمایش بگذارید.

سایز تابلوهای چلنیوم الماسی

تابلو چلنیوم الماسی از اهمیت زیادی در مقدار تراکم سوراخ کاری‌ها برخوردار است. این به این معنی نیست که هر چه میزان  ابعاد حروف برجسته چلنیوم الماسی بزرگ‌تر باشد. تعداد پانچ روی ورق بیشتراست.

با این کار علاوه بر اینکه حالت طبیعی آن حفظ نخواهد شد بلکه منجر به باعث زیبایی بیشتر تابلوها خواهد شد.

سایر مزیت‌های تابلو چلنیوم الماسی

 • زیبا و جذاب بودن
 • مقاومت بالا در معرض شرایط محیطی و آب و هوایی
 • نصب آسان و راحت
 • امکان اجرای متفاوت
 • قیمت تابلو چلنیوم الماسی چذب و زیبایی خاصی دارد.
 • قیمت تابو چلیوم الماسی

سایر مزیت‌های تابلو چلنیوم الماسی

عوامل مختلفی بر قیمت این نوع تابلوها تاثیرگذار است که  عبارتند از:

 • میزان بالا بودن تابلو از زمین
 • مقدار متر حروف برجسته.
 • تایمر برای روشن و خاموش کردن تابلو
 • نوع و برند پی وی سی، چوب ترموود، شیشه یا سنگ
 • دستگاه خنک کننده
 • جنس و نوع رول چلنیوم
 • منبع تغذیه
 • نوع و برند لامپ‌های ال ای دی یا اس ام دی بکار گرفته شده در تابلو
 • در آخرهم سایر متریال‌های اضافی که توسط مشتریان سفارش داده می‌شود.
سفارش تابلو چلنیوم الماسی

خدمات ساخت تابلو چلنیوم الماسی

از نمونه تابلوهای تبلیغاتی خاص و برگزیده که کسب و کار شما را رونق می­ بخشد تابلو چلنیوم الماسی می ­باشد، زیرا که این نمونه تابلو با جلوه­ ای زیبا و درخشش نور خود اثرگذاری بسیاری برروی مشتریان دارد.حروف برجسته این تابلو با به کار بردن اشکال هندسی گوناگون، فونت­ها و رنگ ­های مختلف و متنوع قابل طراحی می­ باشند که با استفاده از دستگاه لیزر برش روی پلکسی گلاس پانچ می­ شوند.

تابلو چلنیوم الماسی

انواع تابلو چلنیوم الماسی

تابلو چلنیوم الماسی انواع مختلفی را شامل می­ شود که در زیر به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

 1. تابلو چلنیوم الماسی رینگی: این نوع تابلو به گونه ای ساخته می­ شود که کناره­ های حروف با دستگاه ­های مجهز مانند رینگ برش داده می­ شود و درخشش نور برروی حروف توجه مشتری را به خود جلب می ­کند.
 1. تابلو چلنیوم استیل الماسی: طراحی و پیاده سازی لبه ­های این تابلو به کمک استیل بوده و رویه حروف آن توسط چلنیوم ساخته می­ شود.
 1. تابلو چلنیوم فلزی: رویه حروف تابلو فلزی الماسی هم چون نمونه قبل، از چلنیوم ساخته شده و لبه ­های حروف، فلزاتی نظیر گالوانیزه، آهن و مس را در برمی­ گیرد.
 1. تابلو چلنیوم پانچی: پانچ نمونه ای از سوراخ کاری محسوب می­ شود. ساخت رویه این تابلو نیز از چلنیوم بوده و لبه های آن به صورت زیگزاگی و ردیفی انجام می­ شود.
 1. تابلو چلنیوم کریستالی: جهت زیبایی این تابلو از حروف برجسته کریستالی استفاده می­ شود. در ساخت این تابلو برش های الماسی شکل برروی ورق پلکسی ایجاد می­ شوند.استفاده از ورق پلکسی گلاس شیشه ­ای و دانه­ های کریستال به این تابلو جلوه ­ای خاص می­ بخشند.

سفارش تابلو چلنیوم الماسی

در صورتی که قصد سفارش تابلو چلنیوم دارید، می­ توانید به مغازه­ ها و سایت­ های تابلوسازی مراجعه نمایید.قیمت تابلو نسبت به فونت حروف و سایز تابلو در محیط محاسبه می­ شود. تابلو چلنیوم نسبت به تابلوهای دیگر دارای ویژگی های مختلفی می­ باشد که می­ توان به چند نمونه اشاره کرد.

 1. دارای رنگ ­های مختلف و متنوع
 2. پانچ­ ورق­ه ای پلکسی نسبت به پانچ ورق­ های فلزی و استیل کم هزینه تر می ­باشند
 3. استحکام در برابر شرایط آب و هوایی
 4. متنوع بودن طرح­ ها و انواع آن
 5. وجود اسفنج گردگیری درون حروف­ه

ساخت تابلو چلنیوم الماسی

ساخت این تابلو طی چند مرحله انجام می­ شود که عبارتند از: مرحله اول: اندازه­ گیری طول و عرض تابلو توسط تابلوساز. مرحله دوم: استادکار پس از اندازه گیری به وسیله نرم افزارها همانند: اتوکد، ایلستریتور، کورل دار و تری دی مکس، تابلو و حروف برجسته را طراحی کرده و فونت و سایز ها را مشخص می­ کند.مرحله سوم: در انتها تابلوساز با کمک دستگاه برش لیزری حروف طراحی شده را برروی ورق پلکسی برش می­ دهد.

همان طور که گفتیم، با توجه به اینکه عوامل گوناگونی در قیمت تابلو تاثیر دارد، لذا بهتر است که قبل از سفارش چلنیوم این نکته را در نظر داشته باشید.به عنوان مثال:

 1. ضخامت حروف برجسته
 2. وجود داشتن کلید تایمر صرفا جهت خاموش و روشن شدن تابلو
 3. اندازه و سایز تابلو براساس درخواست خریدار
 4. جنس و مدل تابلو
 5. وجود پاورهای فن دار برای جلوگیری از سوختن برد تابلو و آسیب به لامپ ­ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button