تابلو کامپوزیت به نوعی از تابلوهای تبلیغاتی گفته میشود که نمای اصلی آن از جنس کامپوزیت بوده و روی آن حروف برجسته قرار میگیرد .

کامپوزیت ورقه‌ ای است که ترکیبی از آلومینیوم و پلی‌ اتیلن می‌ باشد در واقع لایه‌ ای از آلومینیوم در بین دولایه پلی‌ اتیلن قرار می‌ گیرد و برای عایق کردن آن از لایه پلی‌ استر و رنگ‌ های عایق‌ کننده استفاده می‌ شود تا هیچ ماده‌ ای نتواند به داخل آن نفوذ کند و موجب خراب‌شدن کامپوزیت نشود.

اگر از رنگ و مواد بسیار مرغوب برای عایق کردن ورقه‌ های کامپوزیت استفاده شود طول عمر آنها بسیار افزایش می‌ یابد و دیگر نیازی به تعویض و تغییر تابلو نمی‌ باشد اما اگر عایق آنها به‌ درستی انجام نشود طول عمر آنها کاهش می‌ یابد. ورقه‌ های کامپوزیت بیشتر برای زیر کار حروف برجسته استفاده می‌ شوند و در تولید تابلو های کامپوزیت این ورقه‌ ها به‌صورت یک سطح صاف قرار می‌ گیرند و حروف برجسته روی آن‌ها یک نوشته را به وجود می‌ آورند که آن نوشته یک تبلیغ و نمایش برای شغل است.

تابلو کامپوزیت

کامپوزیت چیست؟

نمای کامپوزیت در تابلو سازی و استفاده به عنوان تابلو مغازه علاوه بر استحکام، القاء کننده زیبایی منحصر به فرد و ظاهری مدرن نیز می باشد. استفاده از نمای کامپوزیت در تابلو سازی گزینه ای برتر به حساب می آید، زیرا کامپوزیت دوستدار محیط زیست است. آیا می دانید که استفاده از تبلیغات، خصوصاً از نوع دیداری و چشمی یکی از انتخاب های مؤثر در پیشبرد کار شماست؟ استفاده از نمای کامپوزیت در تابلو سازی برای مغازه یا هر مکان دیگر ی که بخواهید، روش جذب مفیدی است که با زیبایی مدرنیته خود چشمها را خیره می کند. با ما در بررسی کامپوزیت همراه باشید.

تابلو کامپوزیت و مواردی از ویژگی های آن:

معجزه ای از طراحی در تکنولوژی که به سرعتی بالا، خود را در نمای کامپوزیت در تابلو سازی به عرصه ظهور رسانید. کامپوزیت را از نظر لغوی می توان به مخلوط مرکب به معنای ساختار لایه لایه آن دانست. لایه لایه بودنی که از نظر شیمیایی ترکیب محسوب نمی شود. به عبارت دیگر کامپوزیت اغلب قالبی است متشکل از دو ورق نازک آلومینیوم 5% که ساختار مرکزی پلی اتیلن 3 میلی متری را احاطه نموده اند. این لایه ها بوسیله لایه هایی از چسب به هم متصل شده و می چسبند. در تابلو سازی کامپوزیت جهت نصب در فضای خارجی لازم می شود که سطوح بیرونی آلومینیوم از عایق مقاوم به خراش، دما و رطوبت پوشیده شود. در این مواقع از رزین و محافظ پلی وینیل دی فلوراید (PVDF) استفاده می کنند. بطور کلی می توان در تابلو سازی کامپوزیت به: مصالح زیر ساختی مانند اتصالات، آهن آلات، پوشش ورق کامپوزیت، مصالح آب بندی و لایه نگهدارنده یا محافظ اشاره داشت

نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت

برخی از مزایای تابلو کامپوزیت

با توجه به یکنواختی و سطح مسطح آن قابلیت هر نوع چاپ دیجیتال، استیکر و رنگ آمیزی به صور گوناگون را دارد. شستشو و تمیزی سهل آن حتی بوسیله آب باران نصب آسان در زمان اندک تابلو سازی کامپوزیت دارای دوام بالا، عمر طولانی، رنگ آمیزی و طراحی متنوع می باشد. عایق حرارت و ضد آتش سوزی بوده و مقاومت بالا نسبت به رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید دارد. سبک است، قابلیت بازیافت داشته و دوستدار طبیعت است. زیبا و مقرون به صرفه بوده و از قابلیت انعطاف خوبی برخوردار و به آسانی شکل می پذیرد.

تابلو راهنمای طبقات آبی سفید کامپوزیتتابلو راهنمای طبقات مشکی سفید کامپوزیت
تابلو کامپوزیت

انواع کامپوزیت

نمای کامپوزیت در تابلو سازی در واقع زمانی است که بر سردر یک مغازه یا بیلبورد های مورد استفاده در شهر دیده می شود که کامپوزیت به عنوان زیر نما بکار می رود. اگر بر روی این تابلو های کامپوزیتی، حروف به صورت برجسته چلنیوم نصب و اجراء شده باشد، تابلو چلنیوم با کامپوزیت نامیده می شود. حروف برجسته دیگری نظیر استیل، فلزی و نئون پلاستیک و … را نیز می توان در نمای کامپوزیت در تابلو سازی بکار برد. همچنین در نمای کامپوزیت در تابلو سازی می توان از ورق طرح چوب، طرح سنگ، طرح استیل، نانو و … نیز استفاده کرد

قیمت کامپوزیت

با توجه به تغییرات ارز، قیمت ورق کامپوزیت هم متغیر و به صورت روزانه استعلام می شود. اما موارد مؤثر در قیمت کامپوزیت عبارتند از: برند های گوناگون در کامپوزیت اندازه ضخامت و درجه خلوص و براقی ورق انواع مختلف نانو و معمولی موجود در بازار ضد خش بودن و ضد حریق بودن آن رنگ بندی و چگونگی اجراء و روش استفاده شده در تابلو سازی کامپوزیت

نصب تابلو کامپوزیت

نصب تابلو کامپوزیت یکی از کارهایی است که باید توسط نصاب شرکت‌های تولیدکننده انواع تابلو انجام گیرد تا این کار باکیفیت بالا و تضمین صورت گیرد و در اثر عوامل جوی و یا عوامل مختلف تابلو به‌صورت ثابت در محل خود قرار گیرد و هیچ خطری برای بقیه افراد به وجود نیاورد.

تابلو کامپوزیت یکی از انواع تابلو هایی است که امروزه در بازار فروش خوبی پیدا کرده و برای قراردادن این تابلوها در بیرون از محل کار و تبلیغ بهتر و دیده‌شدن بهتر شغل مورداستفاده قرار می‌ گیرند. این تابلوها با قیمت مناسب به فروش می‌ رسند و به همین دلیل است که موردتوجه بسیاری از افراد قرار گرفته‌ اند. انواع تابلوهای کامپوزیت در سایز های مختلفی ساخته می‌ شوند و کیفیت آنها بستگی به جنس موادی است که در تولید این تابلو ها مورداستفاده قرار گرفته است.

طریقه درست نصب تابلو کامپوزیت

برای نصب هر تابلو نیاز به مهارت و تجربه خاصی وجود دارد و همچنین نصب تابلو های کامپوزیت هم باید توسط نصابان متخصص انجام گیرد تا آنها در محل دقیق خود قرار گیرند و جابجا نشوند شما می‌توانید از طریق شرکت ما اقدام به خرید تابلو های کامپوزیت باکیفیت و قیمت بسیار مناسبی کرده و توسط نصابان ما در محل موردنظرتان نصب گردند.

اگرچه نصب این تابلوها کار دشواری به نظر نمی‌ آید اما بهتر است برای جلوگیری از خطرات و نصب در محل صحیح‌ تر که باعث بازده بالاتر باشد از متخصصانی استفاده کنید که چندین سال در این زمینه تجربه کافی را به دست آورده‌ اند.

تابلو کامپوزیت

تعریفی دیگر از کامپوزیت

در انتهای امر نیز بهتر است به نوعی دیگر، تعریفی از ماده کامپوزیت نموده باشیم تا به طور کامل بتوانیم برداشت واضحی از مقاله بالا داشته باشیم. چرا که در هر موضوعی برای شناخت بهتر آن باید از جوانب آن امر اطلاعاتی دقیق در دسترس باشد. تابلوها، نشانه و معرف برند یک فروشنده در مقابل چشمان مشتری هستند و وجود خلاقیت و زیبایی در یک تابلو می ­تواند سبب جذب مشتری شود.

ماده نهایی کامپوزیت در اصل از ترکیب شدن شیمیایی چندین ماده تشکیل می ­شود که از ابتدا در دو بخش، این ترکیب صورت می ­گیرد. بخش اصلی آن از ذراتی تشکیل می­ شود که به یکدیگر چسبیده هستند و بخش دوم که در کنار این ترکیب قرار می­ گیرد در اصل به عنوان ماده ه­ای دربرگیرنده (محصور) است که پس از ترکیب، کامپوزیت را شکل می ­دهند.

مزایای ساخت تابلو کامپوزیت

کامپوزیت امروزه دارای مزایای بسیاری است که در صنایع مختلف به کار برده می ­شود. اما در اینجا در صنعت تابلوسازی به آن اشاره می­ کنیم. چرا که رنگ­های متنوع، وزن پایین و در اصل سبک و میزان مقاومت بالای این ماده در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی و حتی آتش سوزی و تبدیل شدن به اشکال متفاوت، ضد آب و زنگ ­زدگی از مزایای این نوع ماده محسوب می ­شود.

اجزای تشکیل دهنده تابلو کامپوزیت

هر یک از تابلوهای کامپوزیت از اجزایی تشکیل می­ شوند که به شرح زیر است: زیرسازی که با مصالح متفاوتی انجام می­ پذیرد و عموما” این اتصالات از جنس آهن است. جنس پوشش دهنده رویه کامپوزیت و در آخر سطحی که از این لایه محافظت می­ کند و به اصطلاح آب بندی نهایی کار.

ساخت تابلو کامپوزیت

امروزه با پیشرفت در هر نوع و زمینه­ ای، به نتایج بسیار خوبی در زمینه­ های متفاوت دست یافته ­ایم که خدمات ساخت تابلو کامپوزیت یکی از این نتایج محسوب می­ شود. چرا که در دنیای مدرنیته امروزی، بشر با سخت دستگاه­ های مدرن و پیشرفته توانسته است فرآیند طراحی و ساخت تابلو کامپوزیت را از صفر تا صد با استفاده از این ابزارآلات سهولت بخشد.

استفاده از خدمات ساخت تابلو کامپوزیت

به خودی خود، افراد از تابلوهای کامپوزیت جهت هر چه بهتر شدن تبلیغات فرآیند شغلی خود استفاده می ­کنند. زیرا کامپوزیت از جمله متریالی است که گرد و غبار را به خود جذب نمی­ کند. بنابراین در طول گذشت زمان از زیبایی بصری آن کاسته نمی­ شود. هم چنین در معرض آفتاب و سرماهای خشک نیز مقاومت بالایی دارند.

از طرفی دچار از بین رفتن و یا کم رنگ شدن در برابر این عوامل نمی ­شوند. هم چنین به دلیل فرم دهی آسان ورق­ های کامپوزیت می­ توان از خلاقیت­ هایی مدرن در طراحی و ساخت اشکال تابلوهای کامپوزیت استفاده کرد. همچنین در مقوله شستن و تمیزی تابلوهای کامپوزیت باید به نکته پاکسازی آسان آن ها نیز اشاره کرد.

مجموعه خدمات ساخت تابلو کامپوزیت

هر فردی تمایل دارد برای هزینه ­ای که در قبال یک خدمات می ­پردازد اطمینانی حاصل کند که با دیدی باز بتواند سفارش خود را به دست اجرا کننده بسپارد. باید خاطر نشان شد که مجموعه رسا سروش در زمینه خدمات تابلو سازی می­ تواند این اطمینان لازم را به مشتری بدهد. چرا که در این مجموعه، پروسه خدمات ساخت تابلو کامپوزیت با کادری مجرب و کاردان انجام می­ شود.

بدانید که شرکت رسا سروش (RasaSoroush ) با کادر متخصص، حرفه ای و با تجربه خود در کار تابلو سازی کامپوزیت در کنار شماست. پس با اعتماد کامل، طراحی و اجرای نمای کامپوزیت در تابلو سازی را به شرکت رسا سروش بسپارید و از دیدن نتایج کار شگفت زده بشوید. همچنین شما میتوانید برای مشاهده سایر محصولات ما از صفحات تابلو استیل، تابلو چلنیوم، تابلو فلکسی، دیدن فرمایید.

ساخت و نصب تابلو کامپوزیت در رساسروش

شرکت ما یکی از شرکت‌ های تولیدکننده انواع تابلو می‌ باشد که این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا در زمان بسیار کوتاهی بتوانند سفارش خود را ثبت کنند و طراحی تابلوی آنها باتوجه‌ به توضیحاتی که خودشان می‌ خواهند، انجام گیرد، شما می‌ توانید با تماس با شرکت ما مشاوره‌ های لازم را جهت خرید و سفارش از طریق همکاران ما دریافت کنید و در زمان کوتاه نسبت به خرید تابلوی خود اقدام نمایید و نصب آن توسط همکاران ما انجام می‌ گیرد شرکت ما باتجربه‌ ای که در چند سال اخیر به دست آورده توانسته یکی از شرکت‌ های معتبر در فروش تابلو باشد و از بهترین قطعات و مواد اولیه برای تولید ورق‌ های کامپوزیت استفاده می‌ کند و از انواع ورق‌ ها با طول عمر بالا در تولید تابلو های کامپوزیت استفاده می‌ شود.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button