با گذشت زمان و تغییر و تحولات صورت گرفته در جامعه، تبلیغات نیز به سمت مدرن شدن و تنوع بیشتر پیش میرود که در هر صنف و زمینه‌ای قابل اجرا میباشد. یکی از مفیدترین و تاثیرگذارترین نوع تبلیغات، تبلیغات به وسیله تابلوهای تبلیغاتی است. ساخت و تولید این تابلو در کارگاه‌های تابلو سازی در مدل‌های مختلفی همچون لایت باکس چوبی، لایت باکس کریستالی، تابلو چنلیوم و تابلوهای دیگر تبلیغاتی میباشد.

لایت باکس کریستالی
لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی

لایت باکس‌ها یکی از محبوب‌ترین نوع تابلوهای تبلیغاتی میباشند که به دلیل ظاهر زیبایی که آنها دارند میتوانند در جذب مشتریان شما نقش بزرگی را ایفا کنند. ما در مورد این تابلوها به طور ویژه در صفحه‌ای مجزا توضیح داده‌ایم که میتوانید با استفاده از لینک زیر درباره جامعیت تابلوهای لایت باکس بخوانید.

*تابلو لایت باکس*

مهم‌ترین نکته‌ای که در ارتباط با لایت باکس‌ها وجود دارد این است که این تابلو در انواع مختلفی ساخته میشوند که تفاوت آنها در نوع جنس قاب لایت باکس‌ها ست.

 تابلو لایت باکس کریستالی از مدرن‌ترین و جدیدترین تابلوهای لایت باکس است که مواد و متریال اصلی بکار رفته در این تابلو از جنس پلکسی گلاس است.

به دلیل متنوع بودن و زیبایی این تابلو شما میتوانید در هر فضایی با کاربردهای مختلف مثل تبلیغات در فروشگاه‌ها، کلینیک‌ها، پاساژها و ساختمان‌های تجاری و اداری به راحتی از آنها استفاده کنید.

مشخصات تابلو لایت باکس کریستالی

همانطور که در قسمت قبل گفتیم اصلی‌ترین ماده استفاده شده در ساخت تابلوهای لایت باکس کریستالی پلکسی گلاس است. در حرفه تابلوسازی عمدتا از پلکسی گلاس‌هایی استفاده میکنندکه به دو صورت رنگی و شفاف هستند؛

از نوع شفاف یا شیشه‌ای آن در ساخت لایت باکس کریستالی استفاده میشود. دراین نوع از تابلو لایت باکس  به دلیل نوع چاپ، باید از دو پلکسی استفاده شود که محتوا چاپی مورد نظر بین این دو پلکسی قرار میگیرد.

در تابلو لایت باکس کریستالی از چاپ بک لایت استفاده میشود که به دلیل حساسیت بالایی که این چاپ دارد آن را در مابین دو پلکسی گلاس قرار میدهند که مانع از خط و خش و هر ضربه‌ای به آن شود.

از ویژگی‌های مثبت تابلو لایت باکس کریستالی که باعث زیبایی چندین برابر آن میشود نورپردای و استفاده از روشنایی با استفاده از لامپ‌های ال ای دی یا اس ام دی خطی می باشد.

  برای انجام این نورپردازی‌ها یه فضای مناسب و کافی برای نصب این اس ام دی‌های خطی  در نظر میگیرند که این بخش کمی تیره‌تر از بخش‌های دیگر تابلو میباشد،

در صورتی که کار را به صورت اصولی تر بخواهید انجام دهید باید دورتا دور قاب لایت باکس را با استفاده از پلکسی گلاس مشکی بپوشانید و دقیقا همان قسمت را در بین دو پلکسی با این نوارهای روشنایی بپوشانید. برای نصب لایت باکس کریستالی باید از فیکسچر یا اسپیسر استفاده کرد.

اسپیسرها پایه‌ای ما بین لایت باکس  و محل نصب هستند ک در ابعاد متفاوت در بازار میتوان آنها را یافت و با استفاده از این اسپسرها میتوان نصب لایت باکس کریستالی را به روشی مدرن و زیبا انجام داد.

مزایا و معایب استفاده از تابلو لایت باکس کریستالی

همه ما میدانیم که هر چیزی که در این دنیا وجود دارد دارای مزایا و معایب خاص خودش است که تابلوهای تبلیغاتی و لایت باکس از این موضوع مستثنی نیستند.

در خصوص مزایا و معایب تابلو لایت باکس کریستالی اگر بخواهیم صحبت کنیم باید اول از مزایای آن بگوییم زیرا این تابلو دارای ویژگی‌های مثبت زیادی میباشد.

لایت باکس کریستالی از جمله تابلوهای لایت باکس است که بدون قاب ساخته میشود به همین دلیل دارای ضخامت بسیار پائینی نسبت به دیگر انواع لایت باکس‌های تبلیغاتی هستند.

از موارد دیگری که در ارتباط با این نوع لایت باکس میتوان بیان کرد که از جمله بارزترین مزیت‌ها آن به حساب می‌آید مصرف کم برق در آنها میباشد، که مورد توجه بسیاری از مخاطبان آنها قرار گرفته است.

عوض‌کردن چاپ آسان و سریع تابلوهای  لایت باکس نیز میتواند از ویژگی‌های مثب آن باشد که هر فردی میتواند بدون در دست داشتن ابزاری خاص در کوتاه‌ترین زمان ممکن به راحتی میتواند آن را جابجا یا تعویض کند.

تنها ویژگی منفی و عیبی که میتوان در ارتباط با این لایت باکس گفت ضد آب نبودن این تابلو است که باعث میشود از آن فقط در محیط‌های داخلی استفاده کرد و به دلیل تغییر شرایط آب وهوایی مناسب استفاده در مکان‌های خارجی نیست.

قیمت تابلو لایت باکس کریستالی

معمولا تابلوهای لایت باکس کریستالی را با در نظر گرفتن ابعاد و اندازه‌های آن که بر اساس متر محیط، سانتی متر محاسبه میشود؛ تعیین میگردد.

اما نکته‌ای که در خصوص قیمت‌گذاری و برآورد هزینه تابلو لایت باکس وجود دارد نوع و جنس مواد و متریال‌های به کار رفته در آن است.

کیفیت و مرغوبیت پلکسی گلاس یا ضخامت و اندازه آن باعث میشود که هزینه آن بالا یا پایین شود، مثلا استفاده از پلکسی گلاس ضخیم باعث افزایش مبلغ نسبت به استفاده از پلکسی گلاس نازک است. مورد دیگری که بر روی قیمت تابلو لایت باکس کریستالی تاثیرگذار است نوع جاپ و لامپ‌های روشنایی و اس ام دی میباشد.

تابلوسازی رسا سروش

در مطالب قبلی با تمام ویژگی‌های تابلو لایت باکس کریستالی آشنا شدیم و دریافتیم که چه خصوصیاتی دارد و در ساخت آن به دلیل ضخامت کم و حساسیت بالا باید دقت لازم و کافی را داشت.

سوالی که برای هر شخصی که نیازمند این تابلوهاست ممکن است پیش بیاید این است که بهترین گروه تابلوسازی که میتواند به ما کمک کند کدام است.

ما در تابلو سازی رسا سروش این اطمینان را به شما میدهیم که صفر تا صد مراحل ساخت تابلو شما با دقت فراوان و با رعایت اصولی‌ترین شیوه ساخت تابلو لایت باکس صورت گیرد.

تضمین ما، به دلیل داشتن متخصصین و مهندسین حرفه‌ای در زمینه تبلیغات و طراحی است که همگی دارای تجربه‌های زیاد در طراحی و تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی نظیر انواع تابلو لایت باکس مثل لایت باکس چوبی، تابلو مغازه، تابلو چلنیوم، تابلو فلکسی هستند.

همچنین به دلیل نبوغ و ایده‌های خلاقانه‌ای که مهندسین و مشاوران ما در ارتباط با طراحی تابلو شما میدهند باعث میشود که به راحتی نام تجاری و یا محصول شما در خاطر همگان باقی بماند.

فهرست
Call Now Button